Ticarethane İstanbul Projesi ile Yatırım Fırsatları
Gündem 71 Editörü • 26 Aralık 2023 21:25
Ticarethane İstanbul Projesi ile Yatırım Fırsatları

Akyapı tarafından hayata geçirilen Ticarethane projeleri binlerce işletme sahibinin tercihi olmayı başarıyor. İnşaatı devam eden, ön satışta olan ve satışları başlamış olan çeşitli projeler Ticarethane konsepti içerisinde yer alıyor.

Ticarethane İstanbul Projeleri ile Hayal Ettiğiniz İş Yerine Kısa Sürede Kavuşun

İstanbul, ticaret yapmak isteyen pek çok kişinin tercihi olmayı başaran bir şehirdir. Türkiye’nin değil, dünyanın en metropol şehirlerinden biri olarak anılmasını sağlayacak kalabalık nüfusu ile birçok alanda istihdam yaratır. Yaptığınız iş ne olursa olsun kendinizi geliştirmek ve işlerinizi bir adım büyütmek için kalabalık nüfuslara hizmet vermeniz gerektiğini bilmelisiniz. Bu açıdan İstanbul ticaret yapmak isteyenlere muhteşem fırsatlar sunan ve ayrıcalıklı bir iş deneyimi yaratan şehirlerin başında gelir.

İşlerinizi büyütmek, projelerinizi geliştirmek, daha fazla personele istihdam sağlamak ve kazançlarınızı arttırmak istiyorsanız öncelikle üretimleriniz için uyumlu olacak bir iş yeri bulmalısınız. İş yeri yaptığınız üretimlere ve imajınızı uyumlu olmalıdır. Üretimlerinizi desteklemeyen ve yeterince donanıma sahip olmayan herhangi bir işyerinin sizleri ileri taşıması söz konusu olamaz.

Dünyanın en kalabalık şehirlerinden biri haline gelen ve durmaksızın nüfusu artan İstanbul’da hayal ettiğiniz iş yerinde bulmak her zaman çok kolay olmayabilir. Değişen istekleri karşılayabilecek donanıma sahip şekilde hayata geçirilen ve Akyapı güvencesiyle sizlere sunulan Ticarethane İstanbul projeleri istediğiniz ve hayal ettiğiniz iş yerinin mümkün olan en kısa süre içerisinde bulabilmeniz konusunda önemli bir rol oynar.

Ticarethane Metkap ile Rekabette Öne Çıkan İşletmelerden Biri Olun

Satışta olan Ticarethane Metkap projesi, Hadımköy Sanayi bölgesinde yer alıyor. Büyüklükleri 67 metrekareden başlayan ve 14 bin metrekareye kadar genişleyebilen imalathane, dükkan ve mağazalar ile tasarlanan projede toplamda 137 yapı yer alıyor. 2 bloktan oluşan ve blokların sirkülasyon sistemiyle birbirine bağlı olduğu Ticarethane Metkap projesi metal ve plastikçiler sektörüne özel mimari ve teknolojiyle dizayn edilmiş olması sebebiyle dikkatleri üzerine çekiyor.

Kendi arıtma tesisi içinde olan ve bu özelliği ile son teknoloji olarak donatılan proje ağır metal atıklarını ayrıştırma özelliğine sahip arıtma tesisine de yer veriyor. 6.5 ile 8 metre arasında değişkenlik gösteren tavan uzunluklarına sahip mağaza ve dükkanlar, işletmeniz için en iyi seçeneği sunuyor.

Hangi alanda üretim yaptığını fark etmeksizin büyük bir rekabet içerisinde olmanızı sağlayan pek çok etken olduğunu bilmelisiniz. Üretimin çeşitli etkenler dolayısıyla büyük bir hız ile arttığı bu günlerde rekabette öne çıkan işletmelerden biri olmak için hizmetlerinizi destekleyecek donanıma sahip bir iş yerine sahip olmanız önemlidir. Bu şekilde hayal ettiğiniz niteliğe ve üretim gücüne sahip olabilirsiniz.

Ticarethane İstanbul farklı istekleri başarılı şekilde karşılayacak projeler ile rekabette öne çıkan isimlerden biri olmanıza yardımcı olur. Bu sayede işyeriniz üretiminizi destekler ve üretim hızınızı artırmanızı katkı sağlar.