Tinder Mod Apk ve Özellikleri
Gündem 71 Editörü • 20 Eylül 2022 23:37
Tinder Mod Apk ve Özellikleri
Kırıkkale Haber
aws4_request&X-Amz-Date=20220920T203445Z&X-Amz-SignedHeaders=host&X-Amz-Signature=7d0ceda57ae2db87b3ec9516237be55ce99403c03f0a9c5c8b477f7a173b8c9e Tinder Mod Apk ve Özellikleri

Tinder Mod APK indirip bir partner edinebilir ve kendinizi ödüllendirebilirsiniz.  Diğer kullanıcıların profillerini de anonim ve sınırsız olarak kaydırabilir ya da beğenebilirsiniz. Üstelik Tinder Gold Mod APK indirerek de sınırsız süper beğeni gibi daha fazla imkanlara sahip olabilirsiniz. Eğer profiliniz karşı tarafla da eşleşirse, o zaman partneriniz olmasını istediğiniz kişiye yazıp, hayatınıza renk getirebilirsiniz.

Artık yalnız olmak istemiyorsanız, hayatınıza birini almak ve güzel bir ilişki yaşamak istiyorsanız Tinder Mod APK sizin adresiniz!

Tinder Mod APK indirip bir partner edinebilir ve kendinizi ödüllendirebilirsiniz.  Diğer kullanıcıların profillerini de anonim ve sınırsız olarak kaydırabilir ya da beğenebilirsiniz. Üstelik Tinder Gold Mod APK indirerek de sınırsız süper beğeni gibi daha fazla imkanlara sahip olabilirsiniz. Eğer profiliniz karşı tarafla da eşleşirse, o zaman partneriniz olmasını istediğiniz kişiye yazıp, hayatınıza renk getirebilirsiniz.

Fakat Tinder anonim olarak kaydırarak kişilerin profilini beğenebileceğiniz ya da beğenemeyeceğiniz çevrimiçi bir uygulamadır ve internete bağlı olmanız gerekir. Bu uygulamada kullanıcılarının fotoğrafına, hakkında kısa bilgilere ve ortak ilgi alanlarınızı görebilirsiniz. Tüm bu gördüklerinize göre de beğenir ya da beğenmezsiniz.

Tinder Nedir?

Tinder, yalnızlıktan ya da sıkıcı ve monoton hayatınızdan kurtulmak istediğinizde edineceğiniz bir arkadaşlık uygulamasıdır. Tinder kullanarak diğer kullanıcıların fotoğrafından hakkındaki bilgilere kadar görebilir, beğenebilirsiniz. Daha sonrasında da iletişime girip arkadaşlığınızı kurabilirsiniz. Eğer karşı tarafın profili sizin profilinizle eşleşirse, karşı tarafla sohbet etmeye başlayabilirsiniz.

Eğer karşı tarafın bir şekilde ilgisini çekmek istiyorsanız, Tinder Süper Beğeni dediğimiz Super Like özelliğine sahiptir. Ayrıca Tinder üzerinden birinin sizi beğenip beğenmediğini de görebilirsiniz. Tinder uygulamasını indirdiğinizde siz de kendiniz hakkında yaş, cinsiyet gibi temel özellikleri kaydetmektir, bulacağınız kişinin en fazla ne kadar uzakta olması gerektiğini de ayarlayabilirsiniz. Dünyanın herhangi bir yerinden de, 100 metre ilerinizden de bir kişiyi bulmak mümkün olacaktır.

Tinder uygulamasını Google Store ya da App Store’dan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Android ya da Iphone cihazınız ile indirdiğiniz Tinder uygulamasını açmadan önce internete bağlı olduğunuzdan emin olmalısınız.Uygulamayı açtıktan sonra ilgilendiğiniz birini bulabilirsiniz. Her kullanıcının fotoğraflarına bakıp, kimin fotoğrafını beğenip, kimin fotoğrafını beğenmediğinize karar vermeniz gerekir. Bunu yaptıktan sonra karşı kullanıcının fotoğrafının yanındaki Tinder simgesine tıklayıp o kişiye bağlanacaksınız. Onunla konuşabilir ve bir buluşma ayarlayabilirsiniz.

Tinder Gold APK

Teknolojinin de gelişmesiyle hepimizin de bildiği gibi artık eskiden olan tanışma şekilleri değişti. Artık insanlar yüz yüze herhangi bir ortamda tanışmaktan ziyade sanal ortamda tanışmayı tercih ediyor. Bazen bu zorunluluk gibi düşünülebilir, normalde başka şehirlerden ya da ülkelerden biriyle tanışmak isterseniz bu yüz yüze daha zor olabilecekken, sanal olarak bir parmak hareketinizle dünyanın öbür ucuna bağlanabilirsiniz.

Ayrıca bazı insanlar yapıları gereği utangaç veya içe dönük olduğu için bu şekilde telefon üzerinden tanışmak bu tür insanlar için çok daha kolay olabiliyor. Bu yüzden de pek çok arkadaşlık uygulamaları geliştirilmekte. Bu uygulamaların arasında en fazla rağbet göreni Tinder’dır. Sebebi; kullanımının kolay ve hızlı ve eğlenceli olmasıdır.

Normalde Tinder Gold Premium uygulamasını satın almanız gerekse de, Tinder  Mod APK ile satın almadan ücretsiz bir şekilde kullanma imkanınız var.

Tinder MOD APK Özellikleri

Tinder’ın en iyi yanlarından saniyeler içinde aradığınız partneri bulmanızı sağlamasıdır. Ve kısa süre içerisinde her nerede ya da kimleyseniz bir araya gelip buluşma şansınız var. Tinder uygulamasını kullanmaya başladığınızda profilinizi kendinize göre oluşturmanız gerekir. Bu şekilde ortak yönlerinizin daha fazla olduğu kişiler önünüze çıkacaktır.  Tinder Mod APK, Tinder Plus, Gold ve Diamond’da bulunan tüm özelliklere sahiptir ve tüm bu özellikleri satın almadan kullanabilmeniz de inanılmaz bir hizmettir.

Süper beğeniler (Super like) Tinder Gold apk özelliğidir ve normalde Tinder’ı ücretsiz indirseniz de Süper beğeniler ücretlidir. Fakat Tinder Gold MOD APK ile ücretsiz süper beğeni gönderebilirsiniz.

Sınırsız kaydırma bir başka özelliğidir. Normalde Tinder ücretsiz uygulamasında sınırlıdır. Hızlıca kaydırmak için Tinder Plus ya da Tinder Premium satın almanız gerekir. Ama yine ve yine herhangi bir şekilde para harcamadan Android telefonunuza Tinder MOD APK indirerek sınırsız kaydırma yapabilirsiniz.

Profilinizin daha fazla kişiye ulaşmasını ve profilinizin yükselmesini istiyorsanız yine normalde ücretli olan bu özelliği Tinder Cracked APK ile ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Tinder ücretsiz indirip kullanan kullanıcılar genelde reklamlardan şikayet etmekte. Genelde her kaydırmadan sonra gelen reklamlar çoğu zaman sinir bozucu oluyor. Ancak Tinder Plus APK ile tamamen reklamsız olarak kullanabilirsiniz.

En iyi sitelerden birinde olduğunuz için Tinder Gold APK indirmek son derece kolay ve hızlı.

Sadece birkaç adımda Divyanet üzerinden Tinder Gold APK indirmek için aşağıdaki maddelere bir göz atalım:

Adım 1: Sayfamızın en altında bulunan İndir – Download butonuna tıklayın. Bu düğme sizi indirme sayfasına götürecektir. Böylelikle doğrudan indirme sayfasında yönlendirileceksiniz.

Adım 2: İndirme sayfasında doğrudan bir indirme bağlantısı göreceksiniz. İndirmeye başlamak için bu bağlantıya tıklamanız gerekecek. 3. adıma geçmeden önce telefonunuzun ayarlarına girin ve telefonunuzun bilinmeyen kaynak ayarlarını etkinleştirin. Bunu yapmanızın sebebi Tinder MOD uygulamasının resmiolmaması ve bir üçüncü taraf uygulaması olması. Böyle bir durumda herhangi bir üçüncü taraf uygulamasını yüklemek için bilinmeyen kaynak ayarını etkinleştirmeniz gerekir.

Adım 3: Şimdi Dosya yöneticisi’ne gidin ve yüklemek için indirilen dosyayı bulun.

Adım 4: Yüklemek için o dosyaya dokunun. Bu dosyaya dokunduğunuzda, yüklemenizi isteyecektir. Bu seçeneğe tıklayın. Tebrikler! Cihazınıza Tinder Gold MOD APK dosyasını başarıyla yüklediniz. Uygulamayı açıp Tinder’ı kullanmaya başlayabilirsiniz.