Tommy Hilfiger Markası Nerede Kuruldu?
Gündem 71 Editörü • 12 Ekim 2021 08:49
Tommy Hilfiger Markası Nerede Kuruldu?

Giyim markası Tommy Hilfiger, 1985 yılında Amerika Birleşik Devletleri’nde (ABD) kuruldu. Kurucusu, markanın adı olan Tommy Hilfiger’dir. Tommy Hilfiger giyim şirketi dünya çapında hizmet vermektedir. Kumaş satıyor. Giyim hizmetleri sunmaktadır. 
 
 Bir moda perakende ve nakliye şirketi olan Tommy Hilfiger’ın merkezi Amerika Birleşik Devletleri’nde (ABD) bulunmaktadır. Ürünleri arasında çocuk giyim, kadın erkek giyim, spor giyim, aksesuar, saat, mücevher, parfüm, ev mobilyası gibi ürünler yer almaktadır. Ürünlerine https://www.saatvesaat.com.tr/marka/tommy-hilfiger buradan ulaşabilirsiniz. 
 
 Tommy Hilfiger’ın Vizyonu

Tommy Hilfiger Corporate Foundation, 2009 yılından bu yana, kuruluş vizyonu doğrultusunda, eğitim programlarını, sağlık ve kültürel programları destekleyerek sağlıklı topluluklar oluşturmaya ve geliştirmeye yardımcı olan dünya çapında programlar ve ortaklıklar geliştirerek ve destekleyerek kendisini küresel bir temelde konumlandırıyor. 
 
 Tommy Hilfiger Koleksiyonları 

 Tommy Hilfiger koleksiyonları, markanın misyonunu ve klasik Amerikan ruhunu yansıtan kadın ve erkekler için gündelik kıyafetler ve aksesuarlar içerir. Kadın, erkek ve çocuk koleksiyonlarının yanı sıra ayakkabı, mayo, aksesuar, parfüm, nevresim ve valiz de yer alıyor. Tommy Hilfiger etiketli ürünler dünya çapında özel mağazalarda, alışveriş merkezlerinde ve butiklerde satışa sunulmaktadır. 2009 yılında Tommy Hilfiger Corporate Foundation’ın Millennium Promise’e 2 milyon dolar bağışladığı açıklandı.