Torrent Oyun İndir [2021]
Gündem 71 Editörü • 24 Kasım 2020 20:43
Torrent Oyun İndir [2021]

Torrent oyun indir ya da torrent oyunlar indirmek isteyenler için hazırladığımız bu haber içeriğinde Torrent üzerinden oyun nasıl indirilir öğrenerek oyunların kurulumunu yapabilirsiniz.

Torrent, dosyaları çevrimiçi paylaşmanın en popüler yollarından biridir. Hemen hemen her oyunu çeşitli torrent siteleri aracılığıyla çevrimiçi olarak bulabilirsiniz. Torrent oyun indir me aracılığıyla indirdiğiniz bir oyunu yüklemek, satın alınan bir oyunu yüklemekten biraz daha karmaşıktır. Oyunda kopya korumasını kırmanız gerekir. Bu haber içeriği ile, bir torrent oyununu nasıl indirip kuracağınızı öğreneceksiniz.

Torrent Nedir?

Teknoloji dünyasında “torrent” kelimesini duyduğunuzda, genellikle çeşitli bilgileri içeren meta verileri içeren bir bilgisayar dosyasını ifade eder. Bir torrent dosyası normalde uzantısı ile geliyor .torrent’e ama gerçek içeriği dağıtılmak üzere içermiyor. Bu bilgiler daha sonra uTorrent, Transmission veya BitTorrent gibi bir BitTorrent yazılımı tarafından “gerçek” dağıtım için kullanılacak – bu da kullanıcıların torrent dosyalarını kişisel bilgisayarlarına kolayca indirmelerine olanak tanıyor.

Torrent Nasıl Çalışır?

Kısacası, bir torrent dosyası, gerçek içeriğin indirilmesini başlatmak için anahtar görevi görür. Birisi paylaşılan bir dosyayı (yani oyunlar, kitaplar, müzik, belgeler vb.) indirmek için ilgilendiğinde, önce ilgili torrent dosyasını elde etmelidir. Bunun için doğrudan .torrent dosyasını indirerek ya da bir magnet bağlantısı kullanarak. Torrent dosyasına erişmelidir.

Bu dosyayı / bağlantıyı açmak için bir uTorrent yazılımı gereklidir. uTorrent yazılımı torrent dosyasını / bağlantısını taradığında, karşılık gelen dosyayı paylaşan ekim makinelerinin konumlarını bulması gerekecektir. Bunu yapmak için, tanımlı izleyiciler listesine (torrent dosyası meta verilerinden) bağlanmaya ve doğrudan bağlantı kurmaya çalışacaktır. Başarılı olursa, uygun içerik aktarılmaya başlayacaktır.

Torrent Oyun İndir

utorrent-oyun-indir Torrent Oyun İndir [2021]

Torrent oyunlar indirme için aşağıdaki adım sırasını izleyin;

  • uTorrent programını indirin ve kurun.
  • İndirmek istediğiniz oyun için torrent dosyasını bulun. (Çevrimiçi torrent arayabileceğiniz çeşitli yerler vardır. Torrent’in olumlu yorumları olduğundan emin olun çünkü bu, çalışan bir kopyayı virüssüz indirme şansınızı artırır. Popüler torrent arama siteleri arasında The Pirate Bay , zooqle.com ve kickasstorrents bulunur.)
  • Torrent dosyasını indirin. (Çoğu torrent sitesinde mıknatısa benzeyen bir düğme veya doğrudan indirme butonu bulunur. Torrent dosyasını indirmek için bu butonu tıklayın. Torrent dosyaları çok küçüktür ve genellikle birkaç saniye içinde indirilir.)
  • Torrent dosyasını uTorrent programında açın.
  • İndirme işleminizin tamamlanmasını bekleyin. (Bu, özellikle oyun çok büyükse veya çok sayıda ekici yoksa biraz zaman alabilir.)

Torrent Oyun İndir Video Anlatım

https://www.youtube.com/watch?v=NNEjGU_tAm8

Sıkça Sorulan Sorular

Torrent Oyun İndirmek Güvenilir Mi?

Çoğu torrent dosyasında virüsler, kötü amaçlı yazılımlar veya kötü amaçlı web sitelerine bağlantılar içerebilen yanlış indirme bağlantıları bulunur. İndirdiğiniz torrent dosyasınının virüslü olduğundan emin olmalısınız.

Torrent Oyun İndirme Hızlandırma?

Torrent Oyun indirme işlemini hızlandırmak için uTorrent programı Ayarlar menüsünden aktif indirme sayısını sınırlayabilirsiniz.

Torrent Oyun İndirmek İçin Gerekli Programlar

Torrent üzerinden oyun indirme işlemini başarıyla tamamlamak için uTorrent vb. Torrent istemcisi programlara ihtiyacınız vardır.

Sonuç; Torrent oyunlar indirme işlemini nasıl yapıldığını öğrendiğiniz bu haber içeriğine benzer Pubg Mobile Rootsuz Hile adlı içeriğimize göz atabilirsiniz.

Gündem 71 Kırıkkale Haber Merkezi