Triko Kazak
Gündem 71 Editörü • 25 Haziran 2022 01:10
Triko Kazak


Sonbahar ve kış mevsimlerinin vazgeçilmez kıyafetlerinden olan triko kazak; v yakalı, dar kazaklar, uzun kazaklar, kısa kazaklar, Kemerli kazaklar, ince kazaklar, kısa ve dar kazaklar, omuz detaylı kazaklar, salaş kazaklar olarak modelleniyor. Kış şıklığının en güzel tamamlayıcısı olan trikoların pek çok farklı modeli ile karşılaşmak mümkündür. Bu ürünler ile birbirinden güzel kombinler yapabilirsiniz. Vücudunuza uygun kazak tipini seçerek gün boyu rahatlık elde edebilirsiniz.

Triko Kazak Modelleri

V yakalı olan kısa ya da uzun şekilde tercih edeceğiniz triko kazak modelleri mutlaka vücut hatlarınıza uygun şekilde seçilmelidir. Omuzlarınızı ön plana çıkaracak olan v yakalı dar kazaklar daha ince görünmenize yardımcı olacaktır. Altına dar bir etek ya da pantolon giyerek günlük şıklık elde edebilirsiniz. Fırfırlı triko kazaklar ise daha romantik ve neşeli kombin yapma seçeneği sunacaktır.

Kilonuza ve boy oranınıza göre trikoları bulabilmeniz mümkündür. Vücudunuzu kamufle etmek istiyorsanız salaş olan trikoları tercih edebilirsiniz. Basenlerinizi kapatmak için daha uzun olan ya da önü kısa arkası uzun trikolar tercih edebilirsiniz. Size en uygun olan triko kazakları https://www.axxelgulertekstil.com/triko-kazak-modelleri adresinde bulabilirsiniz.