TÜGVA Kırıkkale’den 4000 Kişilik Nur Camiide Maske Ve Çikolata Dağıtımı
Gündem 71 Editörü • 19 Şubat 2021 20:16
TÜGVA Kırıkkale’den 4000  Kişilik Nur Camiide Maske Ve Çikolata Dağıtımı

Özellikle pandemi döneminde sosyal sorumluluk projelerine hız veren Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Kırıkkale Lise Koordinatörlüğü ekibi çalışmalarına bir yenisini daha ekledi.

Cuma namazı sonrası 4000 kişilik Nur camiide vatandaşa maske ve çikolata dağıttı.

TEDBİRLERE UYMAYA DEVAM ETMELİYİZ

Aşılama sürecinin başlamasıyla Covid 19 ile mücadelede önemli bir eşiğin aşıldığını belirten TÜGVA Kırıkkale İl Temsilcisi Çağrı Parlak “Türkiye, dünyaya nazaran salgını çok iyi yönetti, tedbirleri erken uygulamaya koydu ve çok şükür az zararla bugüne geldi. Aşılama sürecinin de başlamasıyla bu mücadele önemli eşik aşıldı. Fakat tedbirlere uymaya devam etmeliyiz. Bizler de cuma namazı sonrası Kırıkkale’de bulunan Nur camiide vatandaşımıza maske ve çikolata dağıtımı yaparak tedbirlere uyulması konusunda teşvik edici olmak istedik. İnşallah bugünleri hep beraber geride bırakacağız.

PANDEMİDEN SONRA YENİ PROJELERİMİZ YOLDA

Çalışmalarına devam edeceklerini belirten Parlak, “İlimizde birçok sosyal sorumluluk çalışması yaptık ve yapmaya da devam ediyoruz. Yeni projelerimiz yolda. Gençler olarak her zaman hazırız. Hem pandemi döneminde hem de inşallah pandemiden kurtulduktan sonra birbirinden güzel çalışmalarla yine sahada olacağız.” dedi.

Gündem 71 Kırıkkale Haber Merkezi

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!