Tuner Alp Tekin, Anneler Günü Nedeniyle Kutlama Bildirisi Yayımladı
Gündem 71 Editörü • 9 Mayıs 2020 22:41
Tuner Alp Tekin, Anneler Günü Nedeniyle Kutlama Bildirisi Yayımladı

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Kırıkkale İl Başkanı Tuner Alp Tekin Anneler Günü nedeni ile kutlama bildirisi yayınladı.

HAKLARINI HELAL ETSİNLER

Ülkü Ocakları Kırıkkale İl Başkanı Tuner Alp Tekin anneler günü mesajında Şehit Annelerini unutmayarak helallik istedi. Tekin açıklamalarında “Cennet Analarımızın ayakları altındadır diyor Hazreti Peygamberimiz. Bu yıl Anneler günü mübarek Ramazan Ayına denk geldi. Ülkemizde ve şehrimizde baş gösteren virüs salgını nedeni ile onlara doya doya sarılamayacağız, ellerini öpemeyeceğiz bunun burukluğunu kalbimizde yaşayacağız. Ancak onlara olan sevgimiz, hasretimiz, saygımız daha da artacak, daha da büyüyecektir. Başta Şehit Annelerimizin ellerinden öpüyor, günlerini kutluyorum. Bu aziz vatana evlatlarını kurban eden Analarımızdan haklarını bizlere helal etmelerini diliyorum” ifadelerini kullandı.

ONLARA BORCUMUZU ÖDEYEMEYİZ

Tekin açıklamalarının devamında “Yemeyen yediren, giymeyen giydiren, kendisi ağlasa evladını güldüren Annelerimize olan borçlarımızı ne yapsak ödemeyiz. Annelerimizi hiç üzmeden, kutsal bir emanet olarak görüp hayatımızın sonuna kadar en değerli varlığımız olarak görüp üzerlerine titremeli ve onları ne olursa olsun üzmemeliyiz. Hem maddi hem de manevi yönden borcumuzu asla ödeyemeyeceğimiz, Cenneti ayakları altına alan annelerimize ömür boyu kölelik yapsak yine borcumuzu ödeyemeyiz. Başta Şehit Analarımızın, Ülkücü Şehitlerimizin analarının, Başbuğumuz Alparslan Türkeş´i yetiştiren büyüten anamızın, Bilge Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli Beyefendiyi yetiştirip Türk Siyasetine kazandıran anamızın, kendi anamın, Ülkücü kardeşlerimizin analarının, evladını kaybeden ve evlat hasreti çeken bütün anaların Anneler gününü kutluyor, ebediyete intikal eden analarımızın aziz ruhlarına dualarımı gönderiyorum” dedi.

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!