Turgut Altınok Kırıkkaleliler İle Bir Araya Geldi
Gündem 71 Editörü • 27 Şubat 2024 23:51
Turgut Altınok Kırıkkaleliler İle Bir Araya Geldi

Cumhur İttifakı’nın Ankara Büyükşehir Belediye (ABB) Başkan adayı Turgut Altınok, Keçiören’de “Kırıkkaleliler Buluşması” programında Kırıkkaleliler ile bir araya geldi.

Kırıkkale’den birçok Cumhur İttifakı partileri il başkanları, STK temsilcileri ve vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği programdan konuşan Altınıok; “Belediye Başkanı, şehrin sadece 5 yılını değil, geleceğini de planlar. Belediye Başkanı şehrin geleceğine damgasını vurur. Vereceğiniz oylar geleceğimizin Ankara’sıdır” dedi.

Konuşmasının devamında Cumhur İttifakı’nın Ankara Büyükşehir Belediye (ABB) Başkan adayı Turgut Altınok şöyle dedi;

“Ankara hak ettiği yere gelmeli. Ankara, sanayide, ekonomide, sanatta, tarımda da başkent olmalı. Altındağ, Mamak, Etimesgut metrosu başta olmak üzere Törekent’ten Yenikent’e kadar metro ağlarıyla öreceğiz. Otobüs kuyrukları son bulacak. Geldiğimizde yeni otobüsler alacağız. Duraklarda kuyrukta bekleme dönemini bitireceğiz. Bir de su faturaları var. Şu an Ankara, en pahalı suyu tüketiyor. 31 Mart’tan sonra suda yüzde 50 indirim yapacağız. Ankara’nın suyu içilecek. Atatürk Orman Çiftliği’ni ruhuna tekrar kavuşturacağız. Dev bir akvaryum yapacağız. Altınok’ta ne haram para var ne de kara para var. Afişlerinde boy boy resimleri olana kadar keşke yaptığı eserleri olsaydı”

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!