Türk Metal Sendikası Kırıkkale Şubesi Lokali Yenilendi
Gündem 71 Editörü • 15 Şubat 2020 16:31
Türk Metal Sendikası Kırıkkale Şubesi Lokali Yenilendi
Kırıkkale Haber

Türk Metal Sendikası Kırıkkale Şubesi lokali yenilenerek hizmete devam ediyor.

Yenilenen Türk Metal Sendikası Kırıkkale şubesine bağlı lokal üyelerine sıcak ücretsiz ve soğuk içecekler indirimli olarak ikram ediliyor. Üyelerin iş yerleri dışarısında ki sosyal aktivite ve birlik beraberliği için hizmet veren lokal yenilenerek daha nezih ve güzel bir görünüm kazandı. Lokal üyelerine birlikte vakit geçirip, futbol, basketbol gibi spor müsabakalarını izlemeye de olanak sağlıyor.

Konu hakkında Türk Metal Sendikası Kırıkkale Şube Başkanı Murat Demirbaş yaptığı açıklamada; “Bu imkanı bize sağlayan Genel Başkanımız sayın Pevrul Kavlak ve genel başkan yardımcımız Halil Faki Erdal’a çok teşekkür ediyorum.” dedi.

turk-metal-sendikasi-lokali-yenilendi-haber-5 Türk Metal Sendikası Kırıkkale Şubesi Lokali Yenilendi turk-metal-sendikasi-lokali-yenilendi-haber-1 Türk Metal Sendikası Kırıkkale Şubesi Lokali Yenilendi turk-metal-sendikasi-lokali-yenilendi-haber-2 Türk Metal Sendikası Kırıkkale Şubesi Lokali Yenilendi turk-metal-sendikasi-lokali-yenilendi-haber-3 Türk Metal Sendikası Kırıkkale Şubesi Lokali Yenilendi turk-metal-sendikasi-lokali-yenilendi-haber-4 Türk Metal Sendikası Kırıkkale Şubesi Lokali Yenilendi

Gündem 71 Kırıkkale Haber Merkezi

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!