Türk Telekom Assistt Kırıkkale’de Dahil 14 İlde Yeni Personel Alımları Yapacak
Gündem 71 Editörü • 12 Ocak 2021 22:19
Türk Telekom Assistt Kırıkkale’de Dahil 14 İlde Yeni Personel Alımları Yapacak
Kırıkkale Haber

Türk Telekom 2021 yılı Ocak ayı itibarıyla yeni personel alımı başvuru ilanları yayımladı.

Türk Telekom İştiraki olan Assistt bünyesinde aralarında Kırıkkale’nin de bulunduğu 14 farklı şehir için birçok ilan yayımlandı. En az lise mezunu iş ilanları ve tüm detaylar haberimizde.

Türk Telekom tarafından 14 şehirde onlarca iş ilanı yayımlandı. Türk Telekom iştiraklerinden olan Assistt bünyesinde 14 şehrimize yapılacak olan personel alımı ilanlarında en az lise mezuniyeti istenmektedir. Ayrıca engelli personel alımı, genel başvuru olmak üzere 81 il için de iş ilanı bulunmaktadır.

Türk Telekom Personel Alımları Başvuru Süreci

Türk Telekom kuruluşu olan Assistt iş ilanlarına başvuru yapmak için adayların assistt kariyerim iş ilanları internet sitesine girerek bireysel olarak üye kaydı yapmaları gerekmektedir. Başvurular sadece çevrim içi olarak yapılabilecektir. Assistt kariyer sayfasına giriş yaptığınızda “özgeçmiş bırak” alanına tıklayarak öncelikle kullanıcı kaydı oluşturmanız ardından üye girişi yaparak size uygun ilana başvuru yapmanız gerekmektedir.

İş İlanları İlleri ve Branşlar

Müşteri Temsilcisi – Kırıkkale, İzmir, Karaman. Grup Yöneticisi – Diyarbakır. Kırıkkale Satış Müşteri Temsilcisi. Müşteri Temsilcisi – Ankara – Engelli, Genel. Müşteri Temsilcisi – Giresun  Rize, Aydın, Ödemiş, İzmir-Engelli, Adıyaman, Adıyaman-(Engelli). Özgür Çalışma Modeli – Müşteri Temsilcisi Adıyaman, Ankara, Çorum, Giresun, Kırıkkale, Ordu.

Özgür Çalışma Modeli – Müşteri Temsilcisi (Yabancı Dil) Ankara, İzmir. Müşteri Temsilcisi – Samsun, Müşteri Temsilcisi – Yabancı Dil Türkiye. Müşteri Temsilcisi – Ordu, Burdur-Engelli, Rize – Engelli, Müşteri Temsilcisi – Diyarbakır, Erzincan, Çorum – Engelli, Çorum, Ankara – İspanyolca, İngilizce, Fransızca, Almanca, Burdur için personel alımları yapılacak.

Müşteri Temsilcisi Alımı İçin Genel Şartlar

Lise ve üzeri mezunlar, MS Office programlarını etkin şekilde kullanabilenler,  (Erkek adaylar için) Askerliğini tamamladıysan ya da en az 2 yıl tecil edenler, Başvuru yapılacak ilde yaşıyor ya da yaşayabilecek durumda olanlar başvurabilir. Bu ikametgah şartı var anlamına gelmemektedir. İkamet etmeyenlerde başvuru yapabilir.

Türk Telekom Assistt Başvuru Ekranı.

Kaynak: isilanlarikariyer.com