Türkyılmaz Başarılı Personelleri Ödüllendirdi
Gündem 71 Editörü • 26 Ocak 2021 12:32
Türkyılmaz Başarılı Personelleri Ödüllendirdi
Kırıkkale Haber

Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz geçen ay söz vermiş olduğu Yahşihan Belediyesinde “Ayın Personeli” uygulaması kapsamında disiplinli ve başarılı çalışan personellerini ödüllendirdi. 

HER AY BAŞARILI PERSONELLER ÖDÜLLENDİRİLECEK

Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz geçen ay söz vermiş olduğu Yahşihan Belediyesinde “Ayın Personeli” uygulaması kapsamında disiplinli ve başarılı çalışan personellerini ödüllendirdi. Başkan Türkyılmaz Aralık ayında yapmış olduğu açıklamasında, en düşük personel maaşının 3400 TL olacağını açıklamış, aynı zamanda tüm personellerin yılda iki ikramiye alacağının müjdesini vermişti. Aynı zamanda başarılı personellerini ödüllendirirken aynı zamanda her ay bu uygulamanın devam edeceğini duyurmuştu. Başkan Türkyılmaz bu uygulamanın ilkini çalışkan personellere çeyrek altın takarak gerçekleştirdi. 

BAŞARILI ÇALIŞMALARI İÇİN TEŞEKKÜR EDİYORUM

Mutlu personel, mutlu aile, mutlu ilçe şeklinde düşünerek Yahşihan’da böyle bir karar verdiklerini belirten Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz yapmış olduğu açıklamasında, “Her ay başarılı çalışanlarımızı ödüllendireceğimizin sözünü vermiştik. Bu ayın en başarılı Müdürünü İtfaiye Müdürümüz Abdullah Oğan, en başarılı personellerimizi ise muhasebe bölümünde görev yapan Ahmet Okçu, Park ve Bahçelerde görev yapan İsmail Güneşer ve çay ocağında görev yapan Emre Baskın olarak belirledik. Ekip arkadaşlarımıza başarılı çalışmaları için teşekkür ediyorum. ‘Tek bir şeye ihtiyacımız vardır; çalışkan olmak’ Mustafa KemaI Atatürk” ifadelerini kullandı.

Gündem 71 Kırıkkale Haber Merkezi

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!