Ümit Duman Kırıkkale Milletvekilliği İçin Aday Adaylığını Açıkladı
Gündem 71 Editörü • 11 Aralık 2022 19:44
Ümit Duman Kırıkkale Milletvekilliği İçin Aday Adaylığını Açıkladı

Kırıkkale’de alanında çok sevilen veteriner hekim Ümit Duman CHP Kırıkkale Milletvekilliği için aday adaylığını açıkladı.

Konu ile ilgili sosyal medya hesabından paylaşım yapan Duman şu ifadelere yer verdi;

CHP Genel Merkezimiz tarafından gönderilen resmi yazıya istinaden Milletvekilliği Aday Adaylığına başvurmak isteyen Parti Yöneticilerinin Aralık ayı içinde Parti Yönetim Kurulu görevlerinden istifa edip Milletvekiği Aday Adaylığı için başvuru yapmaları istenmiştir.

Bu kapsam altında Ailemle, Milletvekilim Sayın Ahmet Önalla, İl Başkanım Sayın Onur Yüksel Bozdağla, Merkez ilçe Başkanım Sayın Yücel Kızıkla ve Parti Büyüklerimle, Kırşehililer Derneği Yönetimiyle, Veteriner Hekimler Derneği Yönetimiyle, Meslektaşlarımla, Esnaf Dostlarımla, Müşterilerimle görüşmeler yaptım.
Türkiye Cumhuriyetinin Kurucusu, Liderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Kurduğu Parti CHP de Kırıkkale Milletvekilliği Aday Adaylığına başvuru yapmak benim için bir şereftir, onurdur.12 Aralık 2022 tarihi itibariyle CHP Kırıkkale Merkez ilçe Yönetim Kurulu görevinden istifa etmiş bulunuyorum.

Çok Değerli Milletvekilimiz Sayın Ahmet Önal ile birlikte TBMM de, Kırıkkale Halkımızın temsilcisi bir kardeşiniz olarak görev yapmak bu güzel ülkemizin iktidar tarafından uzun zamandır çözmediği sorunları çözmek, halkımızı refaha ulaştırmak için sizin vekiliniz olarak çalışmaktan onur duyacağını.
Sevgi ve Saygılarımla Kamuoyunun Bilgisine Sunarım.

gundem71.cm – Kırıkkale Haber Merkezi

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!