Utku Alev Alev Yanıyor
Gündem 71 Editörü • 5 Kasım 2019 23:33
Utku Alev Alev Yanıyor

Utku’yu sezon başı Sarayönü Belediyespor’dan transfer eden Kırıkkalespor, adeta nokta atışı transfer yaptığı görülüyor. Geldiği günden beri kupa maçları dahil 9 asit 2 gol atarak Kırıkkalespor’u ligte ve kupada adeta şahlandırdı.

Kırıkkalespor’un başarılarının bir parçası olarak görünen Utku İnce oynadığı oyun ve becerisi ile takdir topluyor. Takım olarak Ligte atılan 17 golde de doğrudan katkısı oldu ve her maçın adeta mimaristinden bir tanesi oldu.

Yaptığı ortaların %90 oranında isabet bulan başarılı ortasaha oyuncusu İnce, Kırıkkalespor da duran toplarda da takımı taşıyor.Gollerin hemen hemen yarısından fazlasını duran toptan İncenin kullandığı organizasyonla bulan süper yetenek kırmızı lacivertli ekibin BEYNİ desek yeridir.

Son maçta Devrek Belediyespor karşısında 1 gol 1 asist yapan Utku İnce Doğum gününde bile boş durmadı kendi hediyesini kendisine hediye etmiş gibi oldu.

Antrenmanlarda istekli olması hocasının ne yapmak istediğini önceden anlayan ve asla hocasının sözünden çıkmayan Utku İnce, ayrıca diğer takım arkadaşlarınında sevdiği biri diyebiliriz. Hangi oyuncu ya sorsak yetenekli iyi bir arkadaş olarak nitelendirilen Utku İnce, her kulübün isteyebileceği özel bir oyuncu olarak görülüyor…

Kaynak: Bölgesel Amatör Lig 6Grup

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!