Uzelli’den 5 Bin Aileye Yardım
Gündem 71 Editörü • 17 Nisan 2020 15:09
Uzelli’den 5 Bin Aileye Yardım

Kırıkkaleli İş İnsanı Teleses Yönetim Kurulu Başkanı Recep Uzelli’den ihtiyaç sahibi Kırıkkale’li hemşehrilerine yardım kolisi gönderdi.

GIDA PAKETİ YARDIMINDA BULUNDU

Dünya genelini etkisi altına alan ve Türkiye’de de çeşitli vaka ve can kayıplarına yol açan Koronavirüs salgınıyla mücadele kapsamında Kırıkkaleli İş İnsanı Teleses Yönetim Kurulu Başkanı Recep Uzelli’den ihtiyaç sahibi Kırıkkale’li hemşehrilerine 5 bin aileye gıda paketi yardımında bulundu.

VALİLİK ARACILIĞI İLE ULAŞILACAK

İçinden geçtiğimiz bu zor günlerde milletçe dayanışmanın ne kadar önemli olduğunu bir kez daha gösterilmesinde örnek davranış sergileyen Teleses Yönetim Kurulu Başkanı Recep Uzelli ihtiyaç sahibi ailelere valilik aracılığı ile ulaşılacağını açıkladı.

EVLERİMİZE KAPANMIŞ DURUMDAYIZ

Uzelli yaptığı açıklamada; ” Çok şükür bizlere ki bir Mübarek Ramazan ayının daha arifesindeyiz. Her sene heyecanla, sabırsızlıkla, özlemle beklediğimiz bu mübarek günlere, bu sene bir hayli buruk giriyoruz. Tüm dünyayı ve ülkemizi saran virüs salgını dolayısıyla, mümkün mertebe evlerimize kapanmış durumdayız. Sevdiklerimizi görememenin, onlara sarılamamanın, bir arada olamamanın üzüntüsünü çok fazlaca yaşıyoruz. Kutsal saydığımız camilerimizde cemaatle namaz kılamama, Cuma namazımızı eda edememe, belki teravih gibi ibadetlerimizi de yapamayacak olmanın acısını en derinimizde hissediyoruz” ifadelerini kullandı.

HER ZAMANKİNDEN DAHA İYİ ANLAYACAĞIZ

Uzelli açıklamasında şu ifadelere yer verdi; “Umuyorum ki, Cenab-ı Hakk’ın izni ile, tüm ülke olarak bu beladan tez zamanda kurtulacağız. Eskisinden daha çok çalışacağız, üreteceğiz ve çocuklarımızın geleceği için hep birlikte el ele daha güzel, daha sağlıklı, daha mutlu ve daha huzurlu yarınlara ulaşacağız. Özellikle sağlığımızın ve sevdiklerimizle birlikte olabilmenin, dilediğimizce toplu ibadet edebilmenin ne kadar önemli olduğunu her zamankinden daha iyi anlayacağız” şeklinde konuştu.

BU KARDEŞİNİZDEN KABUL ETMENİZİ İSTİRHAM EDERİM

Uzelli; “Değerli hemşehrilerim; sizlere Valiliğimiz aracılığıyla ulaştırmış olduğum bu Ramazan paketlerini bu kardeşinizden kabul etmenizi istirham ederim. Bu mübarek günlerde dualarınız; vatanımızın, milletimizin, ülkemizin, atalarımızın, evlatlarımızın ve sağlığına kavuşmak isteyen tüm hastalarımızın üzerine olsun” dedi.

Gündem 71 Kırıkkale Haber Merkezi

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!