Vali Sezer ve Başkan Saygılı Yasin Koyuncu’yu Ziyaret Etti
Gündem 71 Editörü • 14 Ekim 2019 15:39
Vali Sezer ve Başkan Saygılı Yasin Koyuncu’yu Ziyaret Etti
Kırıkkale Haber

Vali Yunus Sezer ve Başkan Mehmet Saygılı, Barış Pınarı Harekatı kapsamında Suriye/Resulayn’da yürütülen operasyonlar sırasında yaralanan Piyade Uzman Çavuş Yasin Koyuncu’yu ziyaret etti.

Hacılar beldesindeki baba ocağında gerçekleşen ziyarette Vali Sezer, yaralı gazi Yasin Koyuncu ve ailesine geçmiş olsun dileğinde bulundu.

Vatandaşlarında yoğun ilgi gösterdiği ziyarette konuşan Vali Sezer, “Barış Pınarı Harekatında görev alan askerlerimize, güvenlik güçlerimize dua ediyoruz. Allah ayağınıza taş değdirmesin. Ülke olarak gönlümüz, yüreğimiz, dualarımız ve her şeyimiz sizlerle beraber. Biz girdiğimiz yere sürekli barış ve huzuru götürüyoruz. Buradaki Suriyeli kardeşlerimizin de gideceği bir yeri olur. Amacımız o. Biz askerimizle, Mehmetçik’imizle her zaman gurur duyuyoruz. Allah sizlerden razı olsun” dedi.

Barış Pınarı Harekatı kapsamında yürütülen operasyonlar sırasında 12 Ekim 2019 tarihinde yaralanan Koyuncu ise olayın meydana gelişi ve yaşadığı süreci anlatarak ‘Sağlık durumum iyi olsun hemen dönmeyi istiyorum, Vatan Sağolsun ‘ dedi.

Ziyarette Vali Sezer’e, Mühimmat ve Garnizon Komutanı Bkm.Alb. Mehmet Ali Durmuş, İl Jandarma Komutanı J.Kd.Alb.Uğur Özmen ve İl Emniyet Müdürü Günter Şenses’de eşlik etti.

Gündem 71 Kırıkkale Haber Merkezi

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!