Vali Sezer’den Koronavirüs Açıklaması; “Covid Vaka Sayısında Ciddi Manada Düşüş Gözleniyor”
Gündem 71 Editörü • 1 Ocak 2021 18:34
Vali Sezer’den Koronavirüs Açıklaması; “Covid Vaka Sayısında Ciddi Manada Düşüş Gözleniyor”
Kırıkkale Haber

Vali Sezer, pandemi dolayısıyla kentte önemli tedbirler aldıklarını ve bu sayede koronavirüs vakalarında da ciddi manada düşüşlerin yaşandığını söyledi.

2021 yılının girdiği ilk dakikalarda Kırıkkale Valisi Yunus Sezer ve beraberinde Belediye Başkanı Mehmet Saygılı gece mesaisinde olan personeli ziyaret ederek yeni yıllarını kutladı.

Sezer, 112 Acil Çağrı Merkezi, AFAD İl Müdürlüğünü ve Kırıkkale Belediyesi İtfaiye Müdürlüğünü ziyaret etti.

Kentin önemli noktalarındaki polis kontrol noktaları ile 43 ilin kesişim noktasında bulunan denetleme noktasındaki polis ekiplerinin de yeni yılını kutlayan Vali Sezer, ziyaretler sonrası gazetecilere açıklamalarda bulundu.

Vali Sezer, pandemi dolayısıyla kentte önemli tedbirler aldıklarını ve bu sayede koronavirüs vakalarında da ciddi manada düşüşlerin yaşandığını söyledi.

Sezer yaptığı konuşmada, “2020 yılında başta pandemi olmak üzere birçok sıkıntıyla, depremle, afetle karşı karşıya geldik. İnşallah 2021 yılına daha güzel bir şekilde gireriz sağlıklı mutlu bir şekilde. 2021 yılını hep beraber karşılarız ve devam eder. Yılbaşı tedbirler, bu sene yılbaşı tedbirleri buruk geçiyor. Herkes evinde. Bu sağlığımız için gerekli bir şey. Son dönemde aldığımız tedbirlerle birlikte Covid vaka sayısında ciddi manada düşüş gözleniyor. Yılbaşını da bu manada bir fırsata çevirip evlerimizde bu dönemi geçirip daha da Covid vakalarının düşmesini sağlayabiliriz. Şunda 750 personelimiz sahada. Hem sokağa çıkma yasağı dolayısıyla alınan tedbirleri hem de Covid tedbirleri noktasında denetimlere devam ediyorlar. Bütün kamu kurumlarımız yoğun bir şekilde bu dönemde çalışma sergilediler. Kendilerine teşekkürlerimizi iletiyoruz. 2021 yılında daha güzel bir yıl olarak geçiririz.” ifadelerini kullandı.

vali-sezer-koronavirus-aciklamasi-003 Vali Sezer'den Koronavirüs Açıklaması; "Covid Vaka Sayısında Ciddi Manada Düşüş Gözleniyor"
vali-sezer-koronavirus-aciklamasi-002 Vali Sezer'den Koronavirüs Açıklaması; "Covid Vaka Sayısında Ciddi Manada Düşüş Gözleniyor"
vali-sezer-koronavirus-aciklamasi-004 Vali Sezer'den Koronavirüs Açıklaması; "Covid Vaka Sayısında Ciddi Manada Düşüş Gözleniyor"
vali-sezer-koronavirus-aciklamasi-005 Vali Sezer'den Koronavirüs Açıklaması; "Covid Vaka Sayısında Ciddi Manada Düşüş Gözleniyor"

Anadolu Medya & Gündem 71 & Kırıkkale Valiliği

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!