Vali Sezer’in Yeni Yıl Mesajı
Gündem 71 Editörü • 31 Aralık 2020 09:57
Vali Sezer’in Yeni Yıl Mesajı

Kırıkkale Valisi Yunus Sezer yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Vali Sezer mesajında şu ifadelere yer verdi;

Sevinçleri ve üzüntüleriyle bir yılı daha geride bırakıyor, yeni umutlarla yeni bir yıla girmenin heyecanı ve mutluluğunu yaşıyoruz.

Geride bıraktığımız 2020 yılı içerisinde, dünya tarihinin belki de en sıkıntılı dönemlerinden birini yaşadık. Ülkemizi, milletimizi üzüntüye boğan, bizleri derinden etkileyen olumsuzlukların, umutla gireceğimiz 2021 yılında yaşanmaması, tüm dünyada sevgi, barış, dostluk ve hoşgörünün egemen olması, salgın hastalıklar, doğal afetler ve benzeri olaylarla karşı karşıya kalınmaması en büyük dileğimizdir.

2020 yılında ülkemizde olduğu gibi ilimizde de eğitim, sağlık, sanayi ve turizm başta olmak üzere her alanda önemli gelişim ve değişimler yaşanmıştır. Bu kapsamda, Devletimizin ve Hükümetimizin destekleriyle ilimize kazandırılan ve halkımızın hizmetine sunulan yeni hizmetler ve yatırımlar, Kırıkkale’mize değer katmıştır.

Yeni umutlarla, beklentilerle karşıladığı­mız 2021 yılında da Kırıkkale’mizin her alanda gelişmesi ve daha ileri seviyeye ulaşması için toplumun tüm kesimleriyle işbirliği içerisinde var gücümüzle daha fazla çalışmaya devam edeceğiz.

Bu duygu ve düşüncelerle, tüm Kırıkkaleli hemşerilerimin yeni yılını gönülden tebrik eder, sağlık, huzur ve mutluluk içerisinde nice yıllar diler, selam ve saygılarımı sunarım.

Gündem 71 Kırıkkale Haber Merkezi

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!