Vali Tekbıyıkoğlu 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününde Kırıkkale’de Görev Yapan Gazetecilerle Buluştu
Gündem 71 Editörü • 10 Ocak 2023 13:06
Vali Tekbıyıkoğlu 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününde Kırıkkale’de Görev Yapan Gazetecilerle Buluştu

Kırıkkale Valisi Bülent Tekbıyıkoğlu, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle Kırıkkale’de görev yapan gazeteciler ile bir araya geldi.

“ÇOK KIYMETLİ BİR VAZİFENİZ VAR”

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle Öğretmen Evi’nde Kırıkkale’de görev yapan yerel, ulusal, radyolar ve internet haber sitelerinin temsilcileriyle bir araya gelen Kırıkkale Valisi Bülent Tekbıyıkoğlu, gazetecilerin günlerini tek tek kutlayarak hediye taktim etti. Düzenlenen programda konuşma yapan Kırıkkale Valisi Bülent Tekbıyıkoğlu, demokraside basının yeri ve öneminin çok kıymetli olduğunu belirtti. Vali Tekbıyıkoğlu, “Demokrasi de basının yeri ve önemi çok kıymetli. Çünkü demokrasilerde sistem vatandaş ve millet temelli çalışıyor. Vatandaşlarımızın doğru bilgilendirilmesi çok kıymetli. Siz bu vazifeyi yerine getiriyorsunuz. Aynı zamanda bizimde sizden bir geri beslenmemiz var” dedi.

VALİ TEKBIYIKOĞLU, “ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN”

Vali Tekbıyıkoğlu, “Biz idareciler, yöneticiler ve yerel yöneticiler olarak, sizden de edindiğimiz çok fazla bilgi oluyor. Bazen sizlerden aldığımız bilgiyle eksikliği görüyoruz. Bu eksikliği kapatıyoruz. Hem bizim çalışmamıza katkıda bulunuyorsunuz hem de vatandaşımızın bilgilendirilmesine önemli katkılarınız var. Sizin göreviniz, vazifenizin çok değerli bir vazife. Bu uğurda savaş bölgelerinde çalışan veya doğruyu hakkı yazdığı için hayatını kaybeden meslektaşlarınız oldu, bunlara Allah’tan rahmet diliyorum. Emekli olanlara da sağlık, afiyet diliyorum. 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününüz kutlu olsun” dedi.

Vali Tekbıyıkoğlu, katılan bütün gazetecilerin günlerini kutladıktan sonra hepsi ile birlikte pasta kesti. Renkli görüntülerin yaşandığı Gazeteciler Günü münasebetiyle düzenlenen etkinlikte Vali Tekbıyıkoğlu, gazeteciler birlikte özçekim yaptı.

gundem71.com – Kırıkkale Haber Merkezi

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!