Vekaleten Görevli Olan Yusuf Tüfekçi Kadrolu Olarak Atandı
Gündem 71 Editörü • 16 Ağustos 2019 10:08
Vekaleten Görevli Olan Yusuf Tüfekçi Kadrolu Olarak Atandı
Kırıkkale Haber

Kırıkkale Milli Eğitim Müdürlüğünü vekaleten yürüten Yusuf Tüfekçi, yayımlanan atama kararnamesinin ardından aynı görevine kadrolu olarak atandı.

Kırıkkale haber merkezine gelen bilgiye göre, Kırıkkale’de geçen yıl mart ayında görevine başlayarak kentte eğitim adına önemli gelişmelere imza atan Tüfekçi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın atama kararnamesinin ardından kadrolu müdür olarak ataması yapılarak ildeki görevine başladı. Evli ve 2 çocuk babası olan Tüfekçi, bazı illerde öğretmenliğin yanı sıra çeşitli yöneticilik görevlerinde bulundu.

Tüfekçi ile birlikte aynı kararnamede, Ağrı, Çanakkale, Erzurum ve Giresun Milli Eğitim Müdürlerinin de atamaları yapıldı.

Konu ile ilgili Kırıkkale İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Tüfekçi sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada; “Kırıkkale Milli Eğitim Müdürlüğü görevine atanmam sebebiyle Sayın Cumhurbaşkanımıza, Sayın Bakanımıza, Sayın Bakan Yardımcılarımıza ve Personel Genel Müdürümüz Sayın Hamza AYDOĞDU beye kalbi şükranlarımı arz ediyorum.” ifadelerine yer verdi.

Gündem 71 Kırıkkale Haber Merkezi

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!