Weleda Kremleri
Gündem 71 Editörü • 28 Ocak 2022 19:58
Weleda Kremleri

Dünyada bir numaralı sertifikalı doğal cilt bakım ürünleri üreticisi olan Weleda sektörün ilklerinden ve öncülerindendir. Organik kozmetik ürünlerinin geliştirilmesinde öncülük etmeye devam eden Weleda, kremleri ile de oldukça populer hale geldi.

Weleda bütün ürünlerinde uluslararası organik ve doğal kozmetik kurumu sertifikasına sahiptir ve Etik Biyolojik Ticaret Birliği’ne üye olan sayılı kozmetik firmalarından biridir.

Ayrıca, Weleda ürünlerinin %100 sertifikalı organik ve doğal bitki içerikli olmasından dolayı asla sentetik koku yapmaz ve içinde koruyucu barındırmaz.

Yani her bir Weleda ürünü uluslararası kabul görmüş Natrue sertifikasına sahiptir ve en önemlisi de hayvan üzerinde testler asla yapılmaz. Ayrıca petrokimyasal ve silikon yağı asla barındırmaz.

Weleda ile Üstün Kaliteli Ürünler

Genel itibariyle Weleda kremleri bilim insanlarından oluşan büyük bir ekip tarafından doğada bulunan bitkilerin özlerinin özenle işlenmesiyle ortaya çıkar.

Kâr amacı gütmeyen bir vakıf tarafından kurulmuş olan Weleda ürünleri kendini işine adamış ve işinde oldukça uzman kişilerce ortaya çıkarılmıştır.

Weleda’yı diğer markalardan ayıran ve onu benzersiz kılan özelliği ise doğa ile insan uyumlu bir anlayışa sahip olmasıdır.

Siz de tüm Weleda kozmetik ürün ihtiyaçlarınızda https://www.kozmela.com/weleda sayfasını ziyaret edebilirsiniz.