Yahşi Masa İhtiyaç Sahiplerinin Yanında
Gündem 71 Editörü • 2 Şubat 2021 16:46
Yahşi Masa İhtiyaç Sahiplerinin Yanında

Yahşihan Belediyesi kurmuş olduğu Yahşi Masa Birimine yapılan başvurular neticesinde ihtiyaç sahipleri vatandaşların hanelerini ziyaret ederek, yanlarında olmaya ve ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyor.

KESİNTİSİZ HİZMET SUNUYOR

Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz göreve geldiği ilk andan itibaren vatandaşların sorunlarını daha hızlı sonuca ulaştırmak için “Yahşi Masa” birimi ile danışmanlık hizmeti kurmuştu. Yahşihan Belediyesi, Yahşi Masa Birimine yapılan başvurular neticesinde ihtiyaç sahipleri vatandaşların hanelerini ziyaret ederek, yanlarında olmaya ve ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyor. Yahşi Masa Birimi, gelen talepler neticesinde durumu iyi olmayan vatandaşlara yardımlar sağlarken, Yahşihan halkıyla günün her saati bire bir görüşerek, gelen istek ve talepleri karşılayarak kesintisiz bir hizmet sunuyor.

7/24 HİZMET

Ayrıca Yahşihan halkına 7/24 hizmet sağlayan Yahşihan Belediyesi, 0505 164 46 40 numaralı WhatsApp İhbar Hattı ve İrtibat Bürolarına gelen istek ve talepleri ilgili birim müdürlerine aktararak kesintisiz çözüm sunarken tüm sorunlara müdahale ediyor. Yahşihan ilçesinde Yeşil Vadi, Yenişehir, Seyrantepe ve Hacıbey Mahallelerinde 4 adet Belediye İrtibat bürosu olan Yahşihan Belediyesi, bu bürolarda bulunan çalışanları ile Yahşihan halkının emlak ve su işlerini kolaylıkla gerçekleştiriyor. Bu sayede vatandaşların bu hizmetler için ilçe merkezine gitme zorunluluğu ortadan kalkıyor.

yahsihan-belediyesi-yahsi-masa-ihtiyac-sahibi-haber-2 Yahşi Masa İhtiyaç Sahiplerinin Yanında
yahsihan-belediyesi-yahsi-masa-ihtiyac-sahibi-haber-3 Yahşi Masa İhtiyaç Sahiplerinin Yanında

Gündem 71 Kırıkkale Haber Merkezi

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!