Yahşihan Belediyesi Kar Yağışına Anında Müdahale Etti
Gündem 71 Editörü • 28 Ocak 2021 10:09
Yahşihan Belediyesi Kar Yağışına Anında Müdahale Etti
Kırıkkale Haber

Yahşihan Belediyesi, ilçeyi etkisi altına alan kar yağışına karşı tuzlama, kar küreme çalışmaları ile trafik akışının ve vatandaşların yaşamlarının sorunsuz devam etmesini sağlamak amacı ile çalışmalarını sürdürdü.

Ekipler kar yağışına anında müdahale etti. 

TÜM YOLLARA MÜDAHALE EDİLDİ

Yahşihan Belediyesi, ilçeyi etkisi altına alan kar yağışına karşı tuzlama, kar küreme çalışmaları ile trafik akışının ve vatandaşların yaşamlarının sorunsuz devam etmesini sağlamak amacı ile çalışmalarını sürdürdü. Ekipler kar yağışına anında müdahale etti. Kar yağışı öncesinde tüm tedbirlerini alan Yahşihan Belediyesi karla mücadele ekipleri, kar yağışının başlaması ile birlikte gece yolları temizleyerek vatandaşların iş yerlerine sorunsuz bir şekilde gitmesini sağladı. 

GEREKLİ TEDBİRLER ALINDI

Kar temizleme çalışmalarını yerinde inceleyen Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz, belediye ekiplerine talimatlar verdi. Türkyılmaz, “Soğuk havaların başlaması ve kar yağışının etkili olmasının ardından Belediyemiz, vatandaşların sorun yaşamamaları için ilçemizde tuzlama ve kumlama çalışması yapmaya devam ediyor. İlçemizde kar yağışının başlamasıyla vatandaşlarımızın herhangi bir mağduriyet yaşamaması için belediyemiz tüm araç, ekipman ve personeliyle kara müdahale ediyor. Biz gereken tüm tedbirleri aldık. Vatandaşlarımızın gizli buzlanmalara karşı çok dikkatli olması gerekiyor. Karla mücadele ekiplerimiz 24 saat görevinin başında hazır olarak bekliyor” dedi.

Gündem 71 Kırıkkale Haber Merkezi

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!