Yahşihan Belediyesi’nden İçleri Isıtan Hizmet
Gündem 71 Editörü • 6 Ekim 2022 20:20
Yahşihan Belediyesi’nden İçleri Isıtan Hizmet

Sabahın erken saatlerinde okula ve işe gitmek için yola çıkan vatandaşlara Yahşihan Belediyesi çorba ve simit ikram ediyor.

“SOĞUK HAVADA SICACIK ÇORBA”

Yahşihan Belediyesi sabahın erken saatlerinde okula ve işe giden vatandaşlara sıcak çorba ve simit ikramında bulundu. Kırıkkale Üniversitesi B Kapısı girişi önünde, Müge Anlı ve Yahşihan Belediyesi Mobil Aşevi aracıyla ikram edilen çorba hizmetinden bölgede bulunan vatandaşlar yararlandı. Serin havada Başkan Türkyılmaz tarafından ikram edilen sıcak çorbaları içen vatandaşlar Türkyılmaz’a teşekkürlerini iletti.

“HİZMETİMİZ DEVAM EDECEK”

Yahşihan Belediyesi, Müge Anlı Mobil Aşevi aracıyla daha önce de soğuk havalarda Kırıkkale Üniversitesi giriş kapısında öğrencilere, Tıp Fakültesi giriş kapısında hasta ve hasta yakınlarına, üniversite kayıtları sırasında yurt müdürlükleri önünde vatandaşlara sıcak çorba dağıtımı yapmış ve büyük ilgi görmüştü. Sağlıklı beslenme kapsamında yapılan bu çalışmayla şimdiye kadar binlerce vatandaş bu hizmetten yararlandı. Vatandaşlara çorba dağıtırken sohbet etme imkânı bulan Başkan Türkyılmaz: “ Toplam 40 Bin Üniversite öğrencisine ev sahipliği yapıyoruz. Aynı zamanda 30 bin nüfusu olan bir ilçeyiz. Soğuk havalarda içleri ısıtmaktan ziyade gönülleri ısıtabiliyorsak ne mutlu bize. Bu hizmetimize her zaman devam edeceğiz.” şeklinde konuştu.

yahsihan-belediyesi-icleri-isitan-hizmet-2-1 Yahşihan Belediyesi'nden İçleri Isıtan Hizmet
yahsihan-belediyesi-icleri-isitan-hizmet-3-1 Yahşihan Belediyesi'nden İçleri Isıtan Hizmet
yahsihan-belediyesi-icleri-isitan-hizmet-4-1 Yahşihan Belediyesi'nden İçleri Isıtan Hizmet
yahsihan-belediyesi-icleri-isitan-hizmet-5-1 Yahşihan Belediyesi'nden İçleri Isıtan Hizmet

gundem71.com – Kırıkkale Haber Merkezi

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!