Yahşihan’da Halk Günü Toplantısı Yapıldı
Gündem 71 Editörü • 15 Mart 2021 11:31
Yahşihan’da Halk Günü Toplantısı Yapıldı

Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz, Seyrantepe Mahallesi’nde bulunan Lotus Sitesinde halk günü toplantısı gerçekleştirdi.

Türkyılmaz, “Halkımızın sorunlarını dinlemek için bizler onların ayağına gidiyoruz. Vatandaşlarımızın her anında hep yanındayız. Lotus Sitesi sakinlerine ilgilerinden dolayı teşekkür ederim” dedi.

VATANDAŞLARIMIZLA İÇ İÇE OLMAK İZİYORUZ

Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz, yine bir halk gününde vatandaşlarla bir araya gelerek sorunlarını dinledi. Halk günü uygulamasıyla vatandaşlarla iç içe olmak istediklerini ve onlardan hiç kopmayacaklarını dile getiren Türkyılmaz, “İlk gün söylediğimiz gibi. Her yerdeyiz, gönüllerdeyiz. Vatandaşı ayağımıza çağırmıyoruz. Ayağına gidiyoruz. Dertlerini dinliyor, taleplerini alıyoruz. Onların her anında hep yanında olmak için gayret gösteriyoruz” diye konuştu. Toplantıda herkesim vatandaşlarla ilgilenen Türkyılmaz’a, toplantıya katılan çocuklardan da sevgi gösterisi yapıldı. 

ONLARIN SORUNU BİZİM SORUNUMUZDUR

Türkyılmaz, vatandaşla her fırsatta bir araya gelmeye çalışacaklarını ancak yine de kendilerine ulaşma noktasında hiçbir vatandaşın mağdur olmaması için halk günü etkinliği düzenlediklerini söyledi. Türkyılmaz, “Tüm gayretimiz, çabamız hemşerilerimizin derdine derman olabilmek. Bu makamlar hizmet makamı. Yahşihan’da yaşayan hemşerilerimizin hizmetkârı olarak buraya geldik. Hemşerilerimizin bir yandan sorunlarına çözüm üretmeye çalışırken, diğer yandan da bizlerle paylaşmak istedikleri proje ve çalışmaları da değerlendiriyoruz. Vatandaşlarımızın sorunu bizim sorunumuzdur. Katılan hemşerilerime teşekkür ediyorum.” dedi.

Gündem 71 Kırıkkale Haber Merkezi

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!