Yasin Akdere’den MKE Çalışanlarına Müjde
Gündem 71 Editörü • 28 Aralık 2021 00:38
Yasin Akdere’den MKE Çalışanlarına Müjde

MKE A.Ş. Genel Müdürü Yasin Akdere çalışanlara özverili katkılarını ödüllendirmek ve MKE ailesine yeni katılan personeli teşvik etmek amacıyla müjdelerde bulundu.

Konu ile ilgili MKE Genel Müdürü Yasin Akdere sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda şu ifadelere yer verildi;

Değerli Çalışma Arkadaşlarım;

Ülkemiz savunma sanayinin öncü kuruluşu olan MKE A.Ş’nin yeni yapısında hedeflerimizin gerçekleştirilmesine büyük katkı sağlamış bulunmaktasınız.

Şirketimize bu dönemde verdiğimiz özverili katkılarınızı ödüllendirmek ve ailemize yeni katılan arkadaşlarımızı teşvik etmek amacıyla;

– Saat ücretli çalışanlarımızda olduğu gibi aylık ücretli çalışanlarımızın yemek bedelinin Şirketimiz tarafından karşılanmasına,

– Aylık ücretli çalışanlarımıza birer aylık ücretleri tutarında (mali ve sosyal haklar hariç), saat ücretli çalışanlarımıza ise 225 saat üzerinden hesaplanan aylık ücretleri tutarında, bu yıl işbaşı yapmış yeni çalışanlarımıza da aynı koşullarda 2021 yılındaki çalışmalarıyla orantılı (kıstelyevm) teşvik primi verilmesine, karar verilmiştir.

Hep birlikte “Yapılmayanı yapmak” sloganıyla milli güç MKE’yi zirveye taşımak için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Sizlerin ve ailelerinizin yeni yılını kutlar; sağlıklı, mutlu, huzurlu ve başarılı nice yıllar dilerim.

gundem71.com – Kırıkkale Haber Merkezi

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!