Yazılım Geliştirme İçin Veri Cloud
Gündem 71 Editörü • 12 Şubat 2021 11:34
Yazılım Geliştirme İçin Veri Cloud

Salesforce eğitimlerinin yanı sıra yazılım geliştirme konusunda da eğitimler veren https://veri.cloud, iş ortaklarınız ile eş zamanlı projeler hazırlamak ve senkronizasyonu sağlamak amacıyla yazılım geliştirme eğitimlerini hizmete sunmaktadır. Yazılım geliştirme, çalışanların performansını yükseltmek ve alınan verimi arttırmak amacıyla bilgi edinilmesi gereken bir eğitimdir.

Yazılım Geliştirme Nedir?

Veri Cloud tarafından hizmet verilen yazılım geliştirme eğitimleri, iş yaptığınız sektörün ihtiyaçlarına cevap verebilmek amacıyla otomasyon yapımları, elinizde bulunan pazar verileri için analiz yapma becerisi, iş ortaklarınız ile beraber yürüttüğünüz projelerinizde eş zamanlı bir şekilde senkronizasyon, kampanyalarınızdaki yüksek verim gibi işinize yarayacak olan birçok iş için yazılım ve uygulamayı içinde barındırmaktadır.

Veri Cloud beraber çalıştığı birçok platform sayesinde, müşterilere sunduğu; yazılım dilleri, işletim sistemleri ve bunların amaçları olmak üzere farklı yazılımlarla sizi buluşturmaktadır. Veri Cloud tarafından işletilen, ’’Lightning Platform’’ ve ’’Heroku’’ aracılığıyla; ’’Apex, Python, Node.dsl, Java.script’’ gibi yazılım dillerini kullanabileceğiniz uygulamaları sunmuştur. 

Veri Cloud, müşterilerine web sağlayıcısı tarafından entegre bir şekilde bu uygulamaları, farklı yazılım dillerinde kullanabilme ve yönettiğiniz işletmenin otomasyon yüzdesini arttırmayı başarabilme olanağı tanımıştır.

Veri Cloud’un bu uygulamalarını kullandığınızda, işletmenizdeki otomasyon yüzdesinde oldukça büyük bir fark gözlemlemeniz mümkün olacaktır. Veri Cloud, tarafından dikkatle seçilmiş işinde başarılı ve sertifikalı danışmanlarından alacağınız yardımlar ile kurumsal veya bireysel iş ihtiyaçlarınızı rahatça karşılayabilirsiniz.

Aynı zamanda, Veri Cloud’un yazılım uzmanlarından alacağınız yardımlar doğrultusunda işyerinizin otomasyon yüzdesi başta olmak üzere, çalışanlarınızda da yüksek bir performans gözlemlemeniz mümkün olacaktır.

Yazılım Geliştirme; Veri Cloud

Veri Cloud’ta yer alan ve Salesforce bünyesine bağlı olan; 

·         Sales Cloud: İşletmenizde bulunan satış görevlileriniz daha hızlı satış yapmasına olanak veren, bulut tabanlı bir uygulamadır.

·         Service Cloud: Portal üzerinden müşterilerinizin sorularına hızlı ve kolay şekilde cevap verebileceğiniz, bilgi bankası özelliği ile bilinen bir uygulamadır.

Bu uygulamalar sayesinde edineceğiniz bilgiler ışığında, şirket kitlenizi olumlu yönde oldukça motive etmeniz ve Pazar hakimiyetinizi arttırmanız mümkün olacaktır. Salesforce AppExchange platformu üzerinden, uygulamalarımıza göz atarak size en uygun olan uygulamayı seçebilir ve dilerseniz önce demo sürümünü deneyebilirsiniz.