Yeni Nesil Öğretmenler Odası Kırıkkale’de Uygulanmaya Başlandı
Gündem 71 Editörü • 4 Şubat 2020 10:52
Yeni Nesil Öğretmenler Odası Kırıkkale’de Uygulanmaya Başlandı

Öğretmenlerin çalışma ve vakit geçirme alanları olan öğretmen odalarının sosyo-kültürel birçok ihtiyaca cevap verecek Yeni nesil öğretmenler odası projesi Kırıkkale’de uygulanmaya başlandı.

Kırıkkale TOKİ Şehit Jandarma Er Osman Öden İlkokulu/Ortaokulunda yeniden dizayn edilen öğretmenler odası hizmete açıldı.

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından hazırlanan Yeni Nesil Öğretmenler Odası Projesi Kırıkkale’de uygulanmaya başlandı. Yeni nesil öğretmenler odasında ‘rahatlık, fonksiyonellik, sadelik, ferahlık ve huzur verici tasarımla her detayında öğretmenlerin ihtiyaçları dikkate alındı. Bu kapsamda Kırıkkale TOKİ Şehit Jandarma Er Osman Öden İlkokulu/Ortaokulunda yeniden dizayn edilen öğretmenler odası hizmete açıldı. Kırıkkale İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Tüfekçi, TOKİ Şehit Jandarma Er Osman Öden İlkokulu/Ortaokulunu ziyaret ederek, Milli Eğitim Bakanlığının Yeni Nesil Öğretmenler Odası Projesi kapsamında yeniden düzenlenen öğretmenler odasının açılışını gerçekleştirdi. Açılış sonrasında öğretmenler ile bir araya gelen Tüfekçi, odanın düzenlenmesinde emeği geçen herkese teşekkür ederek, yeni dönemin ve öğretmenler odasının hayırlı olması dileklerinde bulundu.

EP2gClAXsAAP-XO Yeni Nesil Öğretmenler Odası Kırıkkale'de Uygulanmaya Başlandı 84937757_3995750873783933_9183593114911113216_n Yeni Nesil Öğretmenler Odası Kırıkkale'de Uygulanmaya Başlandı

Gündem 71 Kırıkkale Haber Merkezi

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!