Youtube Müzik İndirme Nasıl Yapılır?
Gündem 71 Editörü • 10 Ekim 2020 19:08
Youtube Müzik İndirme Nasıl Yapılır?

YouTube müzik indirme nasıl yapılır ya da youtube müzik nasıl indirilir bu haber içeriğinde sizin için derledik.

YouTube, her gün milyonlarca ve milyonlarca video içeriğinin yüklendiği, dünyanın önde gelen video paylaşım platformudur. Kullanıcı olarak bazen bu videoları çeşitli nedenlerle kullanmamız gerekir. YouTube, varsayılan olarak, kullanıcıların YouTube videolarını indirmesine izin vermez. YouTube’da, kullanıcılar yalnızca videolarını indirebilir ve diğer YouTube videolarını indirmek için YouTube Premium’a abone olmaları gerekir. Bu makalede, kullanıcılarının YouTube’dan müzik indirmesine izin veren en iyi üçüncü taraf araçlardan bazılarını listeledik.

YouTube Müzik İndirme Premium

YouTube Müzik, YouTube’un resmi müzik akışı platformudur. YouTube Müzik uygulamasına abone olarak, platformdan istediğiniz müziği telif hakkı veya yasal sorunlar olmadan indirebilirsiniz.

youtube müzik indirme

YouTube Müzik İndirme Nasıl Yapılır?

YouTube’dan MP3’e Dönüştürücü, herhangi bir kayıt olmadan veya önceden indirmeden YouTube’dan şarkı indirmenize yardımcı olabilecek çevrimiçi bir eklentidir. Web sitesini ziyaret edin ve mp3 veya mp4’e dönüştürmek istediğiniz video bağlantısını yapıştırın. Yalnızca 60 dakikadan kısa olan YouTube videolarını indirebilirsiniz.

MP3Skull

MP3Skull, kullanıcılarının kayıt, gereksiz reklam açılır pencereleri veya önceden kurulum yapmadan YouTube videolarını çevrimiçi MP3 dosyalarına dönüştürmesine izin verir. İndirmek istediğiniz URL’yi kopyalayıp yapıştırın, dönüşümün bitmesini bekleyin ve ardından dosyanızı indirin.

4K Video İndirici

4K Video Downloader, bilgisayarınızda bulunan en kullanışlı araçlardan biridir. YouTube videolarını veya diğer video paylaşım hizmetlerinde barındırılan diğer videoları sorunsuz bir şekilde indirebilirsiniz. YouTube videolarını 4K Video İndirici kullanarak indirmek için şu adımları izleyin:

  • Resmi sitesinden 4K Video Downloader’ı indirin ve yükleyin
  • Uygulamayı başlatın
  • Video bağlantısını yapıştırın ve “Bağlantıyı Yapıştır” düğmesine tıklayın
  • Video veya ses formatını ve hedefi seçin

4K Video Downloader’ın ücretsiz sürümünün günde yalnızca 30 indirmeye izin verdiğini unutmamak önemlidir.

SaveFrom

SaveFrom, çoğu video ve müzik akış hizmetinden çevrimiçi olarak video indirmenize olanak tanır. SaveFrom’un web sitesini ziyaret etmeniz (https://tr.savefrom.net/), video veya ses bağlantısını yapıştırmanız ve istediğiniz formatta indirmeniz yeterlidir.

YouTube’dan Müzik İndirme Hakkında SSS

YouTube’dan müzik indirmek yasa dışı mı?

Kişisel kullanım için bile YouTube’dan telif hakkı alınmış şarkıları indirmek yasa dışıdır. YouTube’da, kamuya açık videolar, içeriğiniz ve indirme düğmeli videoların indirilmesi yasa dışı değildir.

YouTube Müzik ücretsiz mi?

YouTube Music ücretli bir platform olmasına rağmen, deneme olarak bir ay boyunca ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

YouTube’dan telefonuma müzik indirebilir miyim?

Çevrimiçi dönüştürücüleri kullanarak telefonunuza YouTube’dan müzik indirebilirsiniz. Şarkıları indirmek için YouTube Music’i kullanmanız da mümkündür, ancak ücretli bir abonelik gerektirir.

Ücretsiz müzik indirebilir miyim?

YouTube’dan ve diğer video akış hizmetlerinden ücretsiz olarak müzik indirmek mümkündür. Çevrimiçi bir dönüştürücü kullanabilir veya bilgisayarınızda yüklü olan diğer programları kullanabilirsiniz.

YouTube’dan müzik indirirken kalite kaybı var mı?

Kullanıcıların YouTube’dan müzik indirmesine olanak tanıyan çoğu ücretsiz araç ses kalitesinden ödün verir.

Kısaca YouTube’dan Müzik Nasıl İndirilir

YouTube’da tonlarca video ve müzik içeriği var. YouTube, videolarının indirilmesine izin vermezken, kullanıcılarının YouTube videolarını indirmesine izin veren birçok üçüncü taraf araç çevrimiçi olarak mevcuttur.

İlgilenizi çekebilir; YouTube Mp3 Dönüştürücü

Gündem 71 Teknoloji