Zeki Aytekin Vefat Etti
Gündem 71 Editörü • 7 Eylül 2019 18:09
Zeki Aytekin Vefat Etti

Kırıkkale’nin sayılı avukatlarından Zeki Aytekin, Hakka yürüdü. Aytekin, kılınan cenaze namazının ardında toprağa verildi.

Önceki gün kalp krizi geçirdiği söylenen ve hastanede tedavi altına alınan Zeki Aytekin, bütün müdahaleler rağmen hayata gözlerini yumdu. Tanınmış avukat ve siyasetçi Orhan Aytekin’in ağabeysi olan Zeki Aytekin’in ani ölümü bütün sevenlerini derinden üzdü. Hafta sonu Aytekin, Nur Cami’de öğleden sonra kılınan cenaze namazının ardından toprağa verildi. Gelen insanları Orhan Aytekin ve yakınları karşıladı. Kırıkkale Valisi Yunus Sezer, Kırıkkale Milletvekili Ahmet Önal, AK Parti İl Başkanı Nuh Dağdelen, Emniyet Müdürü Mahmut Çorumlu, MHP Merkez İlçe Başkanı Murat Abalı, Avukat Zeki Aytekin’in Nur Camisinde kılınan cenaze namazına katılarak aileye başsağlığı dileklerini iletti.

Zeki Aytekin’in ani ölümü bütün sevenlerini derinden üzdü. Kırıkkale sevilen ve sayılan avukatlardan olan Zeki Aytekin’e gazetemiz olarak Allah (cc) rahmet kalanlara başsağlığı dileriz. Allah mekanını cennet eylesin. Aytekin, toprağa verilmesinin ardından evinde yakınları tarafından taziyeyi kabul etmeye başladılar.

Gündem 71 Kırıkkale Haber Merkezi

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!