Ziraat Katılım Kırıkkale Şubesi Dualarla Açıldı
Gündem 71 Editörü • 22 Ağustos 2023 20:49
Ziraat Katılım Kırıkkale Şubesi Dualarla Açıldı
Kırıkkale Haber

Ziraat Katılım Bankası’nın 147’nci şubesi, Kırıkkale’de açıldı.

Hizmete açılan bankanın kurdelesini kesen Kırıkkale Valisi Mehmet Makas, “Ziraat bankamızın çok kıymetli yöneticileri hem katılım bölümü hem diğer Ziraat Bankası bölge yöneticileri Ticaret odamız esnafları ve şehitler diyarımızın Kırıkkale’mizin güzel insanları, esnafları. Ben de hepinize saygıyla hürmetler ve muhabbetle selamlıyorum” ifadelerini kullandı.

Kamu katılım bankası olarak ilk banka olduğunu söyleyen Vali Makas, “Gecikmiş bir açılış. Rabbim hayırlı ve mübarek etsin.” Sözleriyle konuşmasına devam eden Vali Makas, Katılım Bankası hem inanç dünyamıza malumunuz daha uygun bir bankacılık sistemi. Diğer sistemlerimiz de işleyecek ama vatandaşımızın tercih ettiği noktada katılım bankacılığının da Kırıkkale’mizde olması Hele ki kamu adına olması bizim için çok sevindirici. Sayın genel müdürümüzün ekibine tanıyoruz. Allah var etsin. Çok güzel başarılı hizmetlere imza attılar. Tüm Anadolu coğrafyasında bugün Kırıkkale’de bulunmaları bizim için bir şereftir. Kırıkkale’mizi büyütmek adına daha yukarılara taşımak adına Ticaret Odamızın ümit ederim Ziraat katılımdan gereğince faydalanırlar. Vatandaşımız ve Ticaret Odası ile Ziraat Katalım yöneticilerine hayırlı mübarek olması diliyorum” dedi.

Açılış törenine Kırıkkale Valisi Mehmet Makas, Kırıkkale Milletvekili Mustafa Kaplan, TSO Başkanı Ahmet Varlı ve Ziraat Katılım Bankası Genel Müdürü Metin Özdemir ve davetliler katıldı.

gundem71.com – Kırıkkale Haber Merkezi

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!