Kırıkkale Belediye Başkanı Ahmet Önal Personelle Bayramlaştı
Gündem 71 Editörü • 24 Haziran 2024 22:48
Kırıkkale Belediye Başkanı Ahmet Önal Personelle Bayramlaştı

Kırıkkale Belediye Başkanı Ahmet Önal, bayram sonrası ilk mesai gününde belediye personeliyle bir araya gelerek bayramlaştı ve birlik mesajı verdi.

Kırıkkale Belediye Başkanı Ahmet Önal, belediyenin yemekhanesinde düzenlenen programda personelle bir araya gelerek bayramlaştı. Bayram sonrası ilk mesai gününde gerçekleştirilen bu buluşmada, Başkan Önal, belediye çalışanlarının emeklerine teşekkür etti ve Kırıkkale’nin daha yaşanabilir ve huzurlu bir şehir olması için birlikte çalışmaya devam edeceklerini vurguladı.

Başkan Önal, konuşmasında Kırıkkale Belediyesinin büyük bir aile olduğunu belirterek, “Kırıkkalelilerin daha yaşanabilir ve huzurlu bir hayat sürmeleri için mesai mefhumu gözetmeksizin personelimizle birlikte çalışıyoruz. Bu özverili çalışmalarınızdan dolayı hepinize teşekkür ediyorum. Gelecekte de daha güzel hizmetlere birlikte imza atacağız,” dedi.

ahmet-onal-bayramlasma-2 Kırıkkale Belediye Başkanı Ahmet Önal Personelle Bayramlaştı

Programa, Kırıkkale Belediye Başkan Yardımcıları Recep Sefer ve Ömer Eldemir, birim müdürleri ve çeşitli birimlerde görev yapan belediye personeli de katıldı. Başkan Önal, konuşmasının sonunda personelin ve ailelerinin geçmiş bayramlarını kutlayarak, herkesin sağlık, mutluluk ve huzur dolu bir bayram geçirmelerini diledi.

ahmet-onal-bayramlasma-3 Kırıkkale Belediye Başkanı Ahmet Önal Personelle Bayramlaştı

Bu anlamlı buluşma, belediye çalışanları arasında dayanışma ve birlik ruhunu pekiştirdi ve gelecekte yapılacak hizmetler için moral ve motivasyon kaynağı oldu.

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!