Kırıkkale Belediyesi Araç Filosunu Güçlendiriyor
Gündem 71 Editörü • 20 Ekim 2021 15:36
Kırıkkale Belediyesi Araç Filosunu Güçlendiriyor

Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı’nın göreve geldiği günden bu yana önem verdiği ve her platformda sık sık söz ettiği araç filosu belediye garajında gücüne güç katmaya devam ediyor. 

BİR BİR HAYATA GEÇİYOR 

Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Sayglı’nın yaptığı girişimler sonucu Belediye garajı gücüne güç katmaya devam ediyor. Şehrimizde sorunlara anında müdahale ve hizmet amaçlı belediye filosuna katılan 41 adet araç şehrin her bölgesinde hizmet vermeye başladı. Belediye Başkanı Mehmet Saygılı’nın geçtiğimiz günlerde 2020-2021 yılı yatırım lansman programında açıklandığı ‘20 dev proje’ hayata geçmeye başladı. 

VERİMLİ ÇALIŞMALARA İMZA ATACAĞIZ 

Konu hakkında açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, bu konunun üzerinde titizlikle durduklarını ifade ederek, ‘Güçlü araç kadrosu Belediyemizin gücünü göstermektedir. Şehrimizin tüm sorunlarına anında ve hızlı bir şekilde 0 km araçlarımızı filomuza kattık. İnşallah daha geniş yelpazede daha verimli çalışmalara imza atacağız. Söz verdiğimiz 41 araçtan şuana kadar 9 adet kazıcı yükleyici, 1 adet asfalt Freze Makinesi, 1 adet kepçe, 1 adet greyder, 5 adet cenaze aracı filomuza katıldı. İnşallah devamı gelecek. Sırada 6 adet kamyon ve 18 adet halk otobüsü ise yolda ’ dedi.

gundem71.com – Kırıkkale Haber Merkezi

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!