Kırıkkale Belediyesi Otobüsleri Yarın Ücretsiz Olacak
Gündem 71 Editörü • 25 Nisan 2023 18:10
Kırıkkale Belediyesi Otobüsleri Yarın Ücretsiz Olacak

Yüksek Hızlı Tren açılışı için Cumhurbaşkanı Erdoğan Kırıkkale’ye gelecek. Kırıkkale Belediyesi program için ücretsiz otobüs kaldıracak.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 26 Nisan 2023 Çarşamba günü açılışını yapacağı Yüksek Hızlı Tren sevincini hep beraber yaşamak için Kırıkkale Belediyesi otobüsleri ücretsiz olacak.

Yüksek Hızlı Tren Garına saat 09:00’dan itibaren Cumhuriyet Meydanından ücretsiz seferler düzenlenecek.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 26 Nisan 2023 Çarşamba günü Ankara’dan Yüksek Hızlı Tren ile Kırıkkale’ye gelerek Kırıkkale – Sivas arası hattın devreye alınması ve Kırıkkale’ye kazandırılan eserlerin açılış törenini gerçekleştirecek.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile Kırıkkale’ye gelecek olan Cumhurbaşkanı’ın Kırıkkale’mize kazandıracağı eserlerin sevinci birlikte yaşamak için Kırıkkale Belediyesine ait otobüsler açılış alanına ücretsiz seferler gerçekleştirecek.

Sabah ilk mahalle servisini gerçekleştirecek olan Belediye Otobüsleri saat 09:00’dan itibaren Cumhuriyet Meydanından açılış alanına sürekli ücretsiz olarak seferler gerçekleştirecek.

gundem71.com – Kırıkkale Haber Merkezi

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!