Kırıkkale Tıp Fakültesi Hastanesi Randevu Nasıl Alınır?
Gündem 71 Editörü • 10 Kasım 2020 18:29
Kırıkkale Tıp Fakültesi Hastanesi Randevu Nasıl Alınır?

Kırıkkale’de bulunan Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi 24 saat acil servis hizmeti sunmaktadır. Pek çok poliklinik ile hizmet vermeye devam eden Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi için önceden mutlaka randevu alınması gerekmektedir. Kırıkkale Tıp Fakültesi hastanesinden nasıl randevu alınacağını bilmeyenler bulunmaktadır. Peki Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi için randevu nasıl alınır? Sizlere randevu alma yöntemlerini detaylıca açıkladık.

Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinden randevu alabilmeniz için iki farklı yöntem bulunmaktadır. Telefon ile çağrı merkezinden randevu alma ihtimaliniz bulunuyor iken internet üzerinden de randevu almanı mümkündür. Randevu alabilmeniz için bazı adımları takip etmeniz gerekmektedir.

Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Telefon İle Randevu Nasıl Alınır?

Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinde polikliniklerden muayene olabilmeniz için telefon ile randevu alabilirsiniz. Bunun için +90 318 333 50 06 numarasını ev telefonu veya sabit telefondan alabilirsiniz.

Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi İnternet Üzerinden Randevu Nasıl Alınır?

Genellikle tüm hastanelerden online olarak randevu alabilmeniz mümkündür. Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinden ise resmi web sitesine girerek randevu alabilirsiniz. Online randevu alabilmeniz için şu adımların takip edilmesi gerekir:

  • İlk olarak Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi web sitesine girilmelidir. (https://hastane.kku.edu.tr/net/)
  • Randevu Al butonu üzerine tıklanılır.
  • Sisteme ilk kez giriş yapacak olanlar gerekli adımları takip edilmeli ve kayıt olmaları gerekir.
  • Hesap oluşturulduktan sonra randevu al sekmesine tıklanmalıdır.
  • Daha sonra TC kimlik numaranız ve şifrenizi girerek giriş yapılmalıdır.

Bu adımları takip ettikten sonra ve hesap oluşturduktan sonra sisteme TC kimlik numaranız ve şifreniz ile sisteme giriş yaparak randevu oluşturabilirsiniz.

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!