Kırıkkale Ülkü Ocakları, Kitap Okumanın Önemine Vurgu Yapmak Amacıyla Etkinlik Düzenledi
Gündem 71 Editörü • 1 Aralık 2019 16:54
Kırıkkale Ülkü Ocakları, Kitap Okumanın Önemine Vurgu Yapmak Amacıyla Etkinlik Düzenledi

Kırıkkale Ülkü Ocakları, kitap okumanın önemine vurgu yapmak ve bu konuda farkındalık yaratmak amacı ile 15 Temmuz Demokrasi Meydanında kitap okudu.

Konu ile ilgili Kırıkkale Ülkü Ocakları Başkanı Tuner Alp Tekin sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada; “Kitap okumanın önemine vurgu yapmak ve bu konuda farkındalık yaratmak amacı ile Ülküdaşlarımla birlikte 15 Temmuz Demokrasi Meydanında kitap okuduk. Dinimizin ilk emri olan “Oku!” Türk İslam dünyasının rehberi olmalıdır. Okuyan beyinler, kendini geliştirecek ve geleceğin daha aydın olmasını sağlayacaktır. Bu vesile ile benimle birlikte Yüce Dinimizin ilk emrini yerine getiren herkese teşekkür ediyorum. Çocuklarımız için Ülkü Ocakları tarafından hazırlanan kitaplarımızı temin etmenizi ve çocuklarınıza okutarak, okuma alışkanlığı kazanmalarını sağlamanızı tüm velilerden bir kez daha rica ediyorum. Kitap aydınlıktır, okumaksa aydınlığa erişmek.” ifadelerine yer verdi.

kirikkale-ulku-ocaklari-kitap-okuma-etkinligi-haber-2 Kırıkkale Ülkü Ocakları, Kitap Okumanın Önemine Vurgu Yapmak Amacıyla Etkinlik Düzenledi kirikkale-ulku-ocaklari-kitap-okuma-etkinligi-haber-3 Kırıkkale Ülkü Ocakları, Kitap Okumanın Önemine Vurgu Yapmak Amacıyla Etkinlik Düzenledi

Gündem 71 Kırıkkale Haber Merkezi

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!