Kırıkkale Valisi Mehmet Makas, Şehit Ailelerini Ziyaret Etti
Gündem 71 Editörü • 1 Ekim 2023 17:34
Kırıkkale Valisi Mehmet Makas, Şehit Ailelerini Ziyaret Etti

Kırıkkale Valisi Mehmet Makas ve eşi Elif Makas şehit ailelerini ziyaret etti.

Yapılan ziyaret ile ilgili Kırıkkale Valiliği tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi;

Aile ziyaretleri kapsamında Şehit Ailelerini ziyaret eden Sayın Valimiz Mehmet Makas ve Eşi Hanımefendi Elif Makas;

➡️Şehit P.Uzm.Çvş. Emre Ceylan’ın kıymetli ailesini,

➡️Şehit J.Asb.Üçvş. Nihat Akbulut’un kıymetli ailesini ziyaret etti.

Gerçekleşen ziyaretler kapsamında ilk olarak Şehit P.Uzm.Çvş. Emre Ceylan’ın ailesini evinde ziyaret eden Sayın Valimiz ve Eşi Hanımefendi, Şehidimizin Babası Murat Ceylan ve annesi Zarife Ceylan ile bir süre görüşerek, taleplerini dinlediler. Sayın Valimiz ve Eşi Hanımefendi, şehidimizin babası KOAH hastası Murat Ceylan’a acil şifalar dilediler.

Daha sonra Şehit J.Asb. Üçvş. Nihat Akbulut’un baba ocağını ziyaret eden Sayın Valimiz ve Eşi Hanımefendi, Şehidimizin Babası Yaşar Akbulut ve annesi Fikriye Akbulut ile görüştüler.

Ziyaretlerinden şehitlerimizin aileleri ile yakından ilgilenen ve onların sıcak yüreklerine dokunan Sayın Valimiz Mehmet Makas ve Eşi Hanımefendi Elif Makas, tüm Şehitlerimiz için dua ettiler.  Devletin, vatanın bölünmez bütünlüğü için şahadet şerbeti içmiş şehitlerin emanetlerine sahip çıktığını belirten Sayın Valimiz, ”Şehit ailelerimizin acılarını paylaşıyoruz. Tüm şehitlerimizden Allah razı olsun. Ülkenin birlik ve bütünlüğüne, barış ve kardeşliğine kast eden terör odakları, amaçlarına asla ulaşamayacaklar. Şehitlerimiz, Türk Milletinin onuru, şerefi ve gururudur. ” dedi. 

Şehit aileleri ise devletin kendilerini hiçbir zaman yalnız bırakmadıklarını söyleyerek, ziyaretten duydukları memnuniyeti ifade ettiler.

gundem71.com – Kırıkkale Haber Merkezi

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!