Kırıkkale Valisi Mehmet Makas’tan Köylere Ziyaret
Gündem 71 Editörü • 23 Kasım 2023 20:03
Kırıkkale Valisi Mehmet Makas’tan Köylere Ziyaret

Kırıkkale Valisi Mehmet Makas, köylerde yaşayan vatandaşların ihtiyaç, sorun ve taleplerini yerinde tespit etmek ve çözüm bulmak amacıyla köylülerle bir araya geldi.

Kırıkkale Valisi Mehmet Makas, köylere yönelik hizmetlerin etkin ve verimli bir şekilde sunulması, kırsalda yaşayan vatandaşların ihtiyaç, sorun ve taleplerini yerinde görüp tespit etmek ve bu sorunlara çözüm bulmak amacıyla Kırıkkale merkez Pazarcık ve Kazmaca köylerini ziyaret etti.

Köylerin genel durumu ve sorunları hakkında köy muhtarlarından bilgi alan Vali Makas, köy sakinleri ile sohbet ederek ihtiyaç ve taleplerini yerinde dinledi.

Köy sakinleri, Vali Mehmet Makas’ın ziyaretinden dolayı memnuniyetlerini dile getirerek köylerin sorun ve taleplerine gösterdikleri ilgi ve alakadan ötürü Vali Mehmet Makas’a teşekkür ettiler.

Yaptığı ziyaret sonrası sosyal medya hesabından açıklama yapan Vali Mehmet Makas; “Köylü Milletin Efendisidir Anadolunun Yiğit İnsanlarını Ziyaret Ettik, Hemhal Olduk Varlıkları Daim Olsun, Bir Tarafta
Üretimlerini ve En Önemlisi Diğer Tarafta Şükürlerini ve Kanaatlerini Gördük” dedi.

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!