Kırıkkale’de Kurulan İftar Sofrasında Yüzlerce Vatandaş Orucunu Açtı
Gündem 71 Editörü • 6 Nisan 2022 11:08
Kırıkkale’de Kurulan İftar Sofrasında Yüzlerce Vatandaş Orucunu Açtı

Kırıkkale Belediyesi 11 ayın sultanı Ramazan ayında kurduğu iftar çadırı geleneği bu yıl da devam ediyor.

Cumhuriyet Meydanında kurulan çadırda vatandaşlarla birlikte Kırıkkale Valisi Bülent Tekbıyıkoğlu ve Belediye Başkanı Mehmet Saygılı yüzlerce vatandaş ile aynı sofrayı paylaştı.

GÖNÜLLER BULUŞUYOR

Kırıkkale Belediyesi tarafından Cumhuriyet Meydanı’nda kurulan iftar çadırında, Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, Vali Bülent Tekbıyıkoğlu, Emniyet Müdürü Fahri Bulut AK Parti İl Başkanı Mustafa Kaplan, iftar yapmak için sıraya giren vatandaşlara yemek dağıttı.

Kırıkkale’de Ramazan ayının bir başka güzel geçtiğini ifade eden Belediye Başkanı Mehmet Saygılı “Bu Ramazan ayında da her yıl olduğu gibi iftar çadırımız hizmette ve burada her gün yüzelerce kişi ile birlikte ile iftarımızı açacağız. Aynı sofrada gönüller buluşacak” ifadesini kullandı.

HEMŞEHRİLERİMİZLE OLMAKTA MUTLUYUZ

Başkan Saygılı “Hemşehrilerimiz ile bir arada olmaktan dolayı mutluyuz. Ramazan-ı şerifimiz mübarek olsun. Ramazan Ayı’nın şehrimize, ülkemize, İslam Alemi’ne ve tüm insanlığa barış, huzur, kardeşlik ve hayırlar getirmesini Yüce Allah’tan niyaz ediyorum” diye konuştu.

Başkan Saygılı ve Vali Tekbıyıkoğlu, aynı sofrayı paylaştıkları vatandaşlarla bir süre sohbet ettiler. İftar çadırında Oruçlarını açan vatandaşlar Belediye Başkanı Mehmet Saygılı’ya ve emeği geçen herkese teşekkür etti.

gundem71.com • Kırıkkale Haber Merkezi

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!