MKE Ailesiyle Buluşuyor
Gündem 71 Editörü • 22 Mayıs 2022 19:27
MKE Ailesiyle Buluşuyor

MKE A.Ş. Kırıkkale’de ünlü sanatçıların katılacağı konserlerinde içerisinde bulunduğu dev etkinlik programı düzenleyecek.

MKE A.Ş. Genel Müdürü Yasin Akdere önderliğinde kurum içerisindeki sosyal aktiviteleri arttırmak ve geçmiş yıllarda yapılan bir geleneği sürdürmek amacıyla “MKE A.Ş. Ailesiyle Buluşuyor” adlı etkinlik düzenlenecek.

Yıllar öncesi MKE’de sürekli olarak yapılan ve dönemin ünlü sanatçıların geldiği konserler bu yıl bir ilk olarak MKE A.Ş. Genel Müdürü Yasin Akdere öncülüğünde yeniden tekrarlanacak.

Yapılan organizasyonla tüm lokasyonların bir araya gelerek kaynaşması, takım ruhunun artması, verimliliğin artması ve aile ruhunun artması hedefleniyor.

MKE A.Ş fabrikalarında çalışan personellerin aileleriyle birlikte Kırıkkale Destek Tesisleri Helikopter alanında yapılacak olan ve saat 10:00’da kahvaltı ile başlayacak dev etkinlikte mehter gösterisinden, yerel sanatçıların yer aldığı konsere, öğle ve akşam yemekleri ile ünlü sanatçıların konserleri ile akşam saat 19:30’a kadar devam edecek. Etkinlikte ayrıca küçük hediyeler ile birlikte, çocuklara palyaçolardan tut pamuk şekere kadar herşey olacak.

Etkinlik alanına Kırıkkale harici illerden ulaşım MKE A.Ş. tarafından sağlanacak.

gundem71.com – Kırıkkale Haber Merkezi

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!