Mp3 Dönüştürücü Instagram
Gündem 71 Editörü • 12 Ekim 2020 00:03
Mp3 Dönüştürücü Instagram
Kırıkkale Haber

MP3 dönüştürücü instagram, mp3 instagram video indir ve instagram mp3 dönüştürücü olarak daha fazla aramayın tüm detayları ile haberimizde sizin için derledik.

Bazen Instagram videolarını kaydederek daha sonra mp3 çalar bir cihazda dinlemek için bir ses formatına aktarmanız gerekebilir. Bu gibi durumlarda, bilgisayarınıza ek bir program yüklemeden bu işlemi gerçekleştirebilen özel İnternet servislerini kullanabilirsiniz.

MP4 formatını MP3 olarak değiştirmek için çeşitli dönüştürücüler vardır. En basitleri işlemi kendisi gerçekleştirebilir ve daha gelişmiş olanlar ek olarak ses kalitesini, dosya biçimini değiştirebilir ve işlenen sonucu bulut hizmetlerine ve sosyal ağlara gönderebilir. Bu seçenekleri daha ayrıntılı olarak ele alalım.

Instagram Videolarını MP3’e Dönüştürün

mp3-donusturucu-instagram-02 Mp3 Dönüştürücü Instagram

Çoğu insan YouTube’dan müzik indirmeyi veya video akışı sitelerinden video kopyalamayı sever. Bazı nedenlerden dolayı Instagram videolarını da indirmek isteyebilirsiniz. Aslında, Instagram videosunu MP3 olarak indirmenin, Instagram video indiricileri kullanma gibi birçok yolu vardır.

Instagram videolarını indirmek için herhangi bir üçüncü taraf yazılımı yüklemekten hoşlanmıyorsanız, bu haber içerğinde Instagram videosunu çevrimiçi MP3’e dönüştürmenize yardımcı olacak 5 Instagram video indiricisini sizin için listeledik.

  1. ITubeGo
  2. ig mp3 downloader
  3. 4Hub
  4. InstaDownloader

Instagram videolarını MP3’e dönüştürmeden önce Instagram videosunun URL’sini almanız gerekir.

Instagram video bağlantısını almak için aşağıdaki adımları uygulayın.

Adım 1. Telefonunuzda Instagram uygulamasını başlatın ve dönüştürmek istediğiniz Instagram videosunu bulun.

Adım 2. Gönderinin sağ üst köşesindeki üç noktaya dokunun ve açılır listeden Bağlantıyı Kopyala seçeneğini seçin.

Instagram video bağlantısını aldıktan sonra, tarayıcıyı açıp Instagram video indirici web sitesine gidebilirsiniz. Ardından Instagram videosunu MP3 olarak indirmek için URL’yi girin.

Mp3 Dönüştürücü Instagram Siteleri

ITubeGo

(https://itubego.com/)

Instagram, YouTube, Vimeo, Dailymotion, Facebook vb. Sitelerden video indirmenize izin veren ücretsiz bir web uygulamasıdır. Virüs ve reklam olmadan istediğiniz kadar web sitelerinden video indirebilirsiniz. Bunun yanı sıra, iTUbeGo tüm tarayıcılarda çalışabilir, böylece uyumluluk sorunu hakkında endişelenmenize gerek kalmaz. Instagram videolarını MP3’e dönüştürmek için, Instagram video bağlantısını kutuya koymanız yeterlidir ve URL’yi otomatik olarak analiz edecektir.

ig mp3 downloader

(https://igmp3.download/)

Instagram’da en sevdiğiniz sanatçıları, grupları veya DJ’leri aramayı deneyin, hepsi sürekli olarak yeni çıkanların parçalarını ve parçalarını, hoş taze ritimleri ve dudak uçuklatan dubstep droplarını yükleyip paylaşıyor. Ve bu mp3’leri çıkarmanıza ve telefonunuza veya dizüstü bilgisayarınıza indirmenize yardımcı olmak için ig mp3 downloader çok basit bir instagram mp3 dönüştürücüdür.

4Hub

4Hub’ın Insta video indiricisi, Instagram videosunu MP3 ve diğer formatlara dönüştürmek için kullanılan bir web uygulamasıdır. Ayrıca, Android mobil ve Mac OS ile uyumludur.

InstaDownloader

InstaDownloader ile Instagram’dan video, fotoğraf ve IGTV indirebilirsiniz. Instagram’dan özel videolar veya fotoğraflar kaydetmek istiyorsanız, bu araç ayrıca bir Instagram Özel Fotoğraf ve Video İndirici ile birlikte gelir.

Sonuç

Mp3 dönüştürücü Instagram konusunda yukarıda bahsedilen Instagram video indiricilerini deneyerek basit yollardan instagram video mp3 olarak cihazınıza indirerek istediğiniz zaman dinleyebilirsiniz.

İlginizi çekebilir; Youtube Müzik İndirme

Gündem 71 Teknoloji