Pinterest Video İndir
Gündem 71 Editörü • 10 Ocak 2022 23:54
Pinterest Video İndir

Pinterest Video İndir, pinterest video indirici aramanıza gerek kalmadı. Pinterest video indirme için haber içeriğinde yer alan birbirinden kolay yöntemleri sizin için derledik.

Pinterest, en popüler çevrimiçi fotoğraf ve video paylaşım platformudur. Fotoğrafı, tasarımı, duvar kağıdını, modayı, memleri, alıntıları, yemekleri, müziği, mimariyi ve hatta oyunları seviyorsanız, iştahınıza uyan içeriği burada bulabilirsiniz. Platform bir şelale düzenini benimser ve sayfaları çevirmeye gerek yoktur, en son görüntüler ve video klipler otomatik olarak alt kısma yüklenir, bu çok kullanışlıdır. Olumsuz yanı, Pinterest’ten video indirmenin doğrudan bir yolu olmamasıdır. Favori bir videoyla karşılaşırsanız ve onu kaydetmek isterseniz, biraz güçlük çekecektir.

Neyse ki, bu amaç için tasarlanmış birçok üçüncü taraf uygulaması ve çevrimiçi hizmet var. Tıpkı YouTube videolarını indirmek gibi , favori videolarınızı doğrudan Pinterest’ten cihazınıza kaydetmek için yalnızca bağlantıyı yapıştırmanız gerekir. Okumaya devam edin, size bunu başarmanıza yardımcı olacak bazı seçenekler sunacağız.

Pinterest Video İndir

Pinteset video indirme için birbirinden kolay pinterest video indirici siteler ve yöntemleri okumak için sayfayı aşağı kaydırın..

Pinterest Video Downloader’ı kullanın

(https://www.expertsphp.com/pinterest-video-downloader.html)

Expertsphp tarafından sunulan ücretsiz bir araç olan pinterest video downloader, tüm pinterest videolarını ve GIF’leri çevrimiçi olarak kolayca indirmenize ve bunları masaüstünüze, dizüstü bilgisayarınıza, PC’nize, tabletinize veya Android telefonunuza kaydetmenize olanak tanır. Bununla birlikte, pinterest videolarını mp4, mp3, 720P ve daha fazlası gibi çeşitli biçimlerde kaydedebilirsiniz. Kullanımı kolaydır, sadece pinterest videosunun URL bağlantısını kopyalayıp sağlanan kutuya yapıştırmanız ve “İndir” düğmesini tıklamanız yeterlidir. Cep telefonu kullanıyorsanız ve pinterest videolarını indirmek istiyorsanız, adımlar biraz farklı olacaktır, işte ayrıntılar:

 • Önce, telefonunuzda pinterest.com web sitesini açın, ardından sağlanan arama kutusunda “videolar” araması yapın ve ardından web sitesi sizin için çeşitli türde videolar yükleyecektir.
 • Açmak istediğiniz herhangi bir videoya tıklayın ve ardından “Gönder” düğmesine tıklayın, bir pencere açılacaktır, bağlantıyı kopyala seçeneğini seçin.
 • Pinterest video indirici ürününü bulmak için mobil tarayıcınızda uzman php web sitesini açın, ardından kopyaladığınız bağlantıyı kutuya yapıştırın ve “İndir” i tıklayın.
 • Birkaç saniye sonra video ayrıştırılır ve bir indirme bağlantısı alırsınız. Üzerine tıklayın ve “Videoyu farklı kaydet…” öğesini seçin, ardından videoyu buradan kolayca indirebilirsiniz.

Keepsaveit’i kullanın

(http://keepsaveit.com/site/pinterest-video-downloader)

Keepsaveit, TikTok , Pinterest, Facebook, Instagram, Vimeo, Twitter, Flickr, Vlive, LiveLeak ve 50’den fazla video paylaşım sitesinden video indirmeyi destekleyen hepsi bir arada bir çevrimiçi video indiricidir. Aracın kullanımı basittir ve Google Chrome, Firefox, Safari, Internet Explorer, Microsoft Edge ve daha fazlası dahil olmak üzere tüm büyük tarayıcılarla uyumludur. İster cep telefonu ister tablet kullanıyor olun, pinterest videolarını cihazınıza kolayca indirebilir ve farklı formatlarda kaydedebilirsiniz. Web sitesi zengin özellikli ve iyi tasarlanmış olup, yazılım kaydetme ve indirme ihtiyacını ortadan kaldırır. Videoları SD ve HD kalitesinde kaydetmenize ve çevrimiçi videoları kaliteden ödün vermeden MP3’e dönüştürmenize olanak tanır .

Keepsaveitis’i kullanarak Pinterest’ten video indirme işlemi oldukça kolaydır. İndirmek istediğiniz video bağlantınız varsa, tek yapmanız gereken onu kopyalayıp gerekli kutuya yapıştırmaktır. Bağlantıyı yapıştırdıktan sonra, indirme düğmesine tıklayın, videoyu hemen indirip Android, iPhone, PC, Mac’inize kaydedeceksiniz.

ForDownloader’ı kullanın

pinterest video indir

(https://fordownloader.com/pinterest-video-downloader/)

ForDownloader, pinterest’den video ve fotoğraf indirmek için kullanılabilecek başka bir çevrimiçi araçtır. Pinterest’in yanı sıra, Break, Instagram, Facebook, SoundCloud, Tumblr, OpenLoad, Puhutv, Reddit gibi web sitelerinden video klipler, resimler ve müzik indirmenize de olanak tanır. Site oldukça sezgiseldir ve her biri için ayrı bir indiriciye sahiptir. video sitesi. Web sitesine girdikten sonra, videoları indirmek için doğrudan ilgili Pinterest Video İndiricisini seçebilirsiniz. Aşağıdakiler belirli adımlar:

 • Tarayıcınızı açın ve telefonunuzda veya bilgisayarınızda Fordownloader’ın resmi web sitesini ziyaret edin ve web sitesinde verilen listeden Pinterest Video Downloader’ı seçin.
 • Giriş kutusuna geçerli bir pinterest URL’si girin ve “İndir” e dokunun.
 • Web sitesi videoyu analiz edecek ve indirme link.fordownloader-pinterest.png oluşturacaktır.

Pinterest Video İndirici Kullanın

Adından da anlaşılacağı gibi, bu, kullanıcıların Pinterest videolarını indirmelerine yardımcı olmak için özel olarak tasarlanmış bir uygulamadır. Pinterest için Video İndirici, doğrudan Google Store’dan indirilebilen ve çok güvenli olan bir Android uygulamasıdır. Bu araçla, sevdiğiniz herhangi bir videoyu yalnızca üç adımda çevrimdışı görüntülemek için kaydedebilirsiniz. İşte nasıl yapılacağı:

 • Google Play Store’dan Pinterest video indirme uygulamasını indirin ve yükleyin.
 • Favori Pinterest videonuzu açın ve bağlantı adresini kopyalamak için Pin Gönder’e tıklayın.
 • İndiriciyi açın, kopyalanan video bağlantısını buna yapıştırın ve videonun otomatik olarak indirilmeye başlamasını bekleyin.
 • İndirdikten sonra, tüm videolar Albüme kaydedilecektir, onu doğrudan açabilir, paylaşabilir veya silebilirsiniz.

Ekranı kaydedin

Bu yöntem tavsiye edilmez ancak yine de bahsetmeye değer. Pek çok çevrimiçi Pinterest video indiricisi bulunmasına rağmen, hiç kimse bunların her zaman çalışacağını garanti edemez. Bu çevrimiçi web siteleri genellikle istikrarsızdır ve reklam ve virüslerle doludur. Yukarıdaki araçların bir gün çalışmayı bıraktığını fark ederseniz, ekran kaydı tek pratik yöntem olacaktır, çünkü Android, iOS, Windows ve Mac cihazlarda kullanılabilir. Tek dezavantajı, sonuç olarak videonun kalitesinin düşebilmesidir. Daha sonra, Pinterest videolarını ekran kaydı yoluyla nasıl indireceğinizi göstermek için Android cihazını örnek olarak alacağım.

 • Favori pinterest videonuzu bulun ve açın.
 • Cep telefonunuzun ekran kayıt işlevini açın. Telefonunuzda bu özellik yoksa, bir ekran kaydedici indirmek için Google Store’a gidebilirsiniz.
 • Videoyu oynatın, ardından kaydetmeye başlamak için oranı ayarlayın. Kayıt tamamlandıktan sonra, video albümünüzü otomatik olarak kaydedecektir.

Sonuç

Yukarıdakiler, Pinterest video indirme için beş etkili yoludur. Bunlardan üçü, basit ve pratik olan çevrimiçi pinterest video indirici sitelerdir. İkincisi, esas olarak Android telefonlar için geçerli olan uygulamayı kullanıyor. Sonuncusu ekran kaydıdır. Tüm cihazlara uygulanabilir olmasına rağmen pratik değildir. Tüm yöntemler arasından ihtiyaçlarınıza göre en iyisini seçebilir ve başlayabilirsiniz.

İlginizi çekebilir; Instagram Video Dönüştürücü

Gündem 71 Teknoloji