Telefona İkinci Whatsapp Nasıl Kurulur? 2021
Gündem 71 Editörü • 10 Mart 2021 21:20
Telefona İkinci Whatsapp Nasıl Kurulur? 2021

Bir telefonda iki WhatsApp hesabına sahip olmanıza izin verilmez. Yazımızda Telefona İkinci Whatsapp Nasıl Kurulur? 2021 bunun nasıl mümkün olabileceğini anlatmış olacağız.

Ancak, çoğu telefon artık çift SIM teknolojisine sahip olduğundan, kullanıcıların yalnızca bir cihaza sahip olsalar bile WhatsApp ile her iki numarayı da ayarlamak istemeleri alışılmadık bir durum değildir.

Ve Xiaomi, Oppo, Huawei ve Vivo gibi Çinli akıllı telefon üreticileri, telefonlarında geçici çözümler sunacak kadar nazik. Samsung bile, her iki telefon numaranız için WhatsApp’ı etkinleştirmenize yardımcı olacak bir Dual Messenger özelliğine sahiptir.

Akıllı telefonunuzda ikili WhatsApp’ı şu şekilde kurabilirsiniz:

1. Telefonunuzun ayarlarını açın ve yukarıdaki listeden ilgili ikili WhatsApp ayarını yazın. Örneğimiz için bir Oppo cihazı kullandık – bu nedenle ayarlar menüsünde ‘Uygulamaları Klonla’ aradık.

2. İkili WhatsApp ayarını bulduktan sonra, özelliği açmak ve seçeneklerinizi görüntülemek için dokunun. Bu durumda, sahip olduğum seçenekler WhatsApp, Facebook Messenger, Facebook ve Instagram – Facebook şemsiyesi altındaki tüm uygulamalar.

3. Telefonunuzda ikinci bir WhatsApp hesabını etkinleştirmek için WhatsApp’a tıklayın.

wp-dual Telefona İkinci Whatsapp Nasıl Kurulur? 2021

4. Ayrıca, uygulamanın orijinal sürümünden ayırmak için ikincil WhatsApp hesabını yeniden adlandırabilirsiniz. Burada basitçe ‘WhatsApp 2.0’ adını verdik.

5. Uygulama Çekmecenize geri döndüğünüzde WhatsApp için iki farklı simge olacağını göreceksiniz.

6. Yeni hesabınızı ayarlamak için yeni kurulan WhatsApp klon uygulamasını açın ve işiniz bitti!

İlginizi çekebilecek olan diğer bir whatsapp içeriğimiz olan Sohbetleri Kaybetmeden WhatsApp Telefon Numarası Nasıl Değiştirilir? yazımıza göz atabilirsiniz.

GÜNDEM71