WhatsApp Grup Linkleri (300+ En İyi WhatsApp Grupları)
Gündem 71 Editörü • 14 Kasım 2020 17:48
WhatsApp Grup Linkleri (300+ En İyi WhatsApp Grupları)

WhatsApp , dünya çapında en çok kullanılan anlık mesajlaşma hizmetidir. WhatsApp’taki herkesle bire bir görüşmede veya grup sohbetinde sohbet edebilirsiniz. WhatsApp’ta milyonlarca grup var. 2016 yılında WhatsApp, Grup yöneticisinin  WhatsApp Grup Linkleri aracılığıyla grubuna yeni üyeler ekleyebileceği yeni bir özellik yayınladı. Bu özellik dünya çapında sıcak ellerle karşılandı. O zamandan beri WhatsApp grupları, filmler, memler, haberler, müzik ve daha pek çok şey gibi pek çok şeyin ana kaynağı haline geldi.

Bu haber içeriğinde kısaca WhatsApp grupları linkleri nin ne olduğunu, nasıl oluşturabileceğinizi ve belirli bir gruba katılmak için bağlantıları nasıl kullanabileceğinizi öğreneceksiniz. Ek olarak, katılmanız için size 300’den fazla harika WhatsApp grubu linki sunacağız.

WhatsApp Grup Linkleri Nedir?

Bir WhatsApp grup bağlantı linki ait olduğu WhatsApp üzerinde belirli bir gruba bir davet bağlantısıdır. WhatsApp, katılımcıları bir WhatsApp grubuna davet etme özelliğini 2016 yılında kullanıma sundu. Böylece, grup yöneticileri artık doğrudan veya bir davet linki veya davet QR kodu kullanarak gruplarına üye ekleyebilir. Yayınlanmasından bu yana, grup linkleri WhatsApp’taki gruplara katılmak için en çok tercih edilen yöntem haline geldi.

Grup yöneticisi sadece onun grup için bir WhatsApp Grup bağlantısını oluşturmak zorunda ve o eklemek istediği kişilere gönderin. Bağlantıyı gönderdiği kişiler de diğer WhatsApp kullanıcılarına iletebilir, böylece onlar da bağlantı üzerinden gruba katılabilirler. Bu bağlantıları paylaşmak çok basittir ve herkes WhatsApp veya istediği başka bir uygulamayı kullanarak paylaşabilir.

WhatsApp Grup Linkleri Nasıl Oluşturulur?

Bir WhatsApp grup linki oluşturmak, için yönetici grupta sen olmalısın. Yönetici değilseniz, yöneticiden bağlantıyı oluşturduktan sonra sizinle paylaşmasını veya sizi yönetici yapmasını isteyebilirsiniz. “Yeni Sohbet” simgesine dokunup ardından “Yeni Grup” u seçerek de yeni bir grup oluşturabilirsiniz. Grubun yöneticisi olduğunuzda, davet bağlantısını oluşturmak için aşağıdaki basit adımları sırasıyla izleyin.

Adım-1: WhatsApp’taki sohbet listesinden Gruba gidin.

Adım-2: Şimdi Grup Bilgisine gitmek için Grup Konusuna (üstteki Grubun Adı) dokunun.

whatsapp-grup-linkleri-01 WhatsApp Grup Linkleri (300+ En İyi WhatsApp Grupları)

Alternatif olarak, şunları yapabilirsiniz dokunun ve tutun grubu üzerinde sohbet listesinde, musluktan üç nokta ve ardından dokunun Grubu Bilgisi.

whatsapp-grup-linkleri-02 WhatsApp Grup Linkleri (300+ En İyi WhatsApp Grupları)

Adım-3: Grup Bilgisi bölümüne girdikten sonra aşağı kaydırın ve Bağlantı ile Davet Et’e dokunun.

whatsapp-grup-linkleri-03 WhatsApp Grup Linkleri (300+ En İyi WhatsApp Grupları)

Adım-4: Oluşturulan bağlantıyı artık ekranda görebilirsiniz. Geriye sadece grubunuza eklemek istediğiniz kişilere grup linkini göndermek kalıyor.

whatsapp-grup-linkleri-04 WhatsApp Grup Linkleri (300+ En İyi WhatsApp Grupları)

Ayrıca grup linkini bu ekrandan kopyalayabilir veya iptal edebilirsiniz. İptal etme, bağlantının artık gruba katılmak için etkin olmayacağı ve daha sonra yeni bir tane oluşturabileceğiniz anlamına gelir.

Not: Oluşturulan bu bağlantıyı paylaştığınız kullanıcı, bunu dilediği herkesle paylaşabilir. Bu nedenle, grubunuza istenmeyen kişilerin katılmasını istemiyorsanız, bağlantıyı yalnızca güvenilir kişilerinizle paylaşın. Veya hata yaptıysanız, her zaman bağlantıyı iptal edebilir ve yeni bir tane oluşturabilirsiniz.

WhatsApp Grup Linkleri Kullanarak Bir WhatsApp Grubuna Nasıl Katılınır?

Grup davet linki kullanarak bir WhatsApp grubuna katılmak, çocuk oyuncağı olmaktan daha kolaydır. Bunu yapmak için, sadece gereken WhatsApp grubu linkleri üzerine tıklamak. Üzerine dokunduğunuzda, WhatsApp’taki gruba yönlendirileceksiniz ve ardından Gruba Katıl’a dokunmanız gerekecek. Bunu yaptığınızda, grubun aktif bir üyesi olursunuz.

WhatsApp grupları linkleri üzerine tıklayarak istediğiniz kadar gruba katılabilirsiniz. WhatsApp’ta linklere dokunmanız gerekmez, ancak tarayıcınızda veya başka bir uygulamada grup linklerine tıklayabilirsiniz.

300+ En İyi WhatsApp Grup Linkleri

WhatsApp’ta bir milyardan fazla grup var. Bazıları belirli bir kişi listesi içindir, bazıları ise katılmak isteyenler için oluşturulmuştur. Burada katılabileceğiniz çeşitli kategorilerden 300’den fazla en iyi WhatsApp grubunu listeliyoruz. Her grubun linki üzerine tıklayarak gruba katılabilirsiniz.

whatsapp-grup-linkleri-listesi WhatsApp Grup Linkleri (300+ En İyi WhatsApp Grupları)

Not: WhatsApp, kullanıcıların tek bir gruba yalnızca 257 üye eklemesine izin verir. Dolayısıyla, bir WhatsApp grubu sınıra ulaşırsa, birisi gruptan ayrılana veya gruptan çıkarılıncaya kadar grup linkini kullanarak gruba katılamazsınız.

İşte 2020 ve 2021 yılı için katılmanız gereken bazı harika ve aktif Whatsapp grupları linkleri;

Mizah ve Eğlence Grupları

Dildaar Yaari

Komik videolar

Espriler

Dijital çocuklar

Kaybedenler Kulübü

Yemek Pişirme

Gece Hayatı Grupları

Şampiyonlar Ligi

Kutsal Federaller

Viski Tadında Sohbet

Doruk Noktosı

İkinci El Alım & Satım Grupları

Araba Al Sat

İkinci El Açık Artırma

2. El Pazarı

İstanbul İkinci El Eşyalarımız

+18, İfşa, Arkadaşlık Sohbet Grupları

Gece Alemi

Çok Bakma Kafa Yapar

Mekanın sahibi

PUBG WhatsApp Grupları

Rastgele WhatsApp Grupları

Sıkça Sorulan Sorular

WhatsApp Grubuna Numara Nasıl Eklenir?

Mevcut bir gruba katılımcı eklemek veya gruptan katılımcı çıkarmak için grup yöneticisi olmanız gerekir. Bir grupta en fazla 256 katılımcı olabilir.

Whatsapp Grup Linkleri Nasıl Oluşturulur?

Whatsapp grup linkleri oluşturmak içinbu haber içeriğinde sizlere verdiğimiz bilgilere ulaşmak için haber yazımızdan kolayca yararlanabilirsiniz.

Whatsapp Linkleri Kimler Tarafından Görüntülenebilir?

Whatsapp linkleri sadece sizler tarafından paylaşıldığı zaman görüntülenebilecektir.

İlginizi çekebilir: Whatsapp Video İndirme

Gündem 71 Kırıkkale Haber Merkezi