Whatsapp Profilime Kim Baktı 2021
Gündem 71 Editörü • 7 Mart 2021 17:06
Whatsapp Profilime Kim Baktı 2021

Whatsapp profilime kim baktı 2021 yılı için güncel olarak sizlerle. Profilime kim baktı sorusunun cevabını arıyorsanız sizleri bu konuda bilgilendirmeye çalışacağız. Ayrıca, yazımızda videolu anlatımlara da yer vereceğiz. Hepimizin bildiği üzere Whatsapp gitgide yayılıyor ve neredeyse telefon kullanıpta whatsapp kullanmayan insan yok gibi bir şey. Bu durumda profilimize kim bakmış, kimler bizi stalklıyor merak edebiliyoruz. Peki profilimze kim baktı bunları nasıl göreceğiz? Detaylar yazımızın devamında.

WHATSAPP NEDİR ?

WhatsApp, akıllı telefonlar için geliştirilmiş bir mesajlaşma ve arama uygulaması. Yurtdışında seyahat ederken veya uzaktayken, WhatsApp kullanan arkadaşlarınızla dilediğiniz gibi mesajlaşabilir, çektiğiniz fotoğrafları ve videoları anlık olarak paylaşabilirsiniz, hem de hiçbir ücret ödemeden!

WhatsApp kullanabilmeniz için telefonunuzun internete bağlı olması gerektiğinden ya kablosuz ağa bağlanmanız ya da bir mobil internet paketi almış olmanız gerekiyor.

whatsapp-1 Whatsapp Profilime Kim Baktı 2021

Uygulama yolu gerçekten çok etkili bir yol. Ancak Google üzerinde yer alan uygulamalardan bahsetmiyorum, whatsapp plus gibi apk olarak bulabileceğiniz uygulamalar gerçekten de işe yarıyorlar ve profilinize bakanları gösteriyorlar. Ancak güvenilirlik konusunda çok takıntılı biriyseniz bunu tavsiye etmem diyebilirim. Peki başka neler yapabiliriz?

WhatsApp profilimi kimin görüntülediğini bulmak için varsayılan bir seçenek yok. Piyasada birkaç WhatsApp profil görüntüleme uygulaması mevcut ve WhatsApp profilimi kimlerin ziyaret ettiğini kontrol edebileceklerini iddia ediyorlar, ancak ne yazık ki hiçbiri işe yaramıyor.

Herhangi bir WhatsApp takip uygulaması var mı? Evet, Google Play Store, iOS Store ve diğer üçüncü taraf uygulama mağazaları, WhatsApp için profil ziyaretçilerini kontrol etmek için birçok uygulama sunuyor.

Gerçeklik kontrol testimizde, WhatsApp profil uygulamalarımı görüntüleyenlerin tümü başarısız oldu. İddiaları sahtedir. Bu uygulamalar, WhatsApp profilimi gören kişileri kontrol edemez. “Ziyaret Edilenler” bölümünde listelenen tüm kişiler rastgele. Birçoğu WhatsApp profilinizi veya durumunuzu ziyaret etmiyor.

Bahsettiğimiz uygulama adı ise whatsapp plus’du. Kaçıran arkadaşlar için tekrar etmiş olayım diye bu paragrafta da tekrar olarak belirtmekte fayda olduğunu düşündüm. Sizler için yakın zamanda bu konuya da değinerek whatsapp plus uygulamasını da paylaşacağız. O zaman yazımıza da eklemiş oluruz zaten.

Dilerseniz bir diğer Whatsapp haber içeriği olan Whatsaap hesabı nasıl silinir, kapatılır içeriğine göz atabilirsiniz.