Wifi Şifre Kırma Nasıl Yapılır?
Gündem 71 Editörü • 13 Aralık 2020 22:59
Wifi Şifre Kırma Nasıl Yapılır?

Bir kablosuz ağın Wifi şifre kırma nedeniniz şüphesiz vardır işte bu haber içeriğinde wifi şifresi kırma nasıl yapıldığını anlatıyoruz.

Wifi şifresini root olmadan veya root ile nasıl hackleyebilirim? Eğer wifi kesmek için yollar arıyorsanız, bu yazı sizin için çok yararlı olabilir çünkü bugün bu haber içeriğinde size wifi şifresini kırmanın tüm yollarını anlatacağız ve bir android akıllı telefondan, bilgisayardan herhangi bir WPS olduğunu bileceğiz. Kali Linux, WPA, WPA2’nin WIFI Şifre Hack’i Nasıl Yapılır?

Evinizin, dairenizin, okulunuzun, kolejinizin ve diğer yerlerin yakınında çok iyi wifi sinyalleri alıyorsanız ve hızı da çok hızlıysa ancak şifresini bilmiyorsanız. Yani gerginlik yapmanıza gerek yok, bugünün bu haber içerğinde cep telefonumuzdan ve bilgisayarımızdan wifi şifresini nasıl kırabiliriz? Ya da Wifi Şifre Kırma nasıl yapılır?

Tüm bunları günlük internette de aramaya devam ederseniz, mobil o mobil wifi nasıl hacklenir? root olmadan?, bilgisayar (PC) veya Kali Linux kullanarak wifi nasıl hacklenir? Veya wifi kırma yazılımı nedir.

Bu yüzden bugün bu yazı sizin için çok faydalı olabilir çünkü bugün bu yazıda size wifi hacklemesini ayrıntılı olarak anlatacağım, wifi şifresini kırmanın mümkün olup olmadığını ve eğer öyleyse nasıl?

Wifi Şifre Kırma nasıl yapılır?

Wifi Şifre Kırma nasıl yapılır? Bunu bilmeden önce, esas olarak wifi içinde kaç çeşit wifi güvenliği olduğunu bilmeniz gerekir.

  • WEP Güvenliği
  • WPA Güvenliği VEYA WPA2 Güvenliği
  • WPA2 (WPS mevcuttur)
  • MAC ADRESİ Filtreleme
  • HIDDEN Ağı

Şimdi birçok insan, android cep telefonumuzdan wifi şifresini ne kesebiliriz ya da kırmayabiliriz?

Bir Android Telefondan Wifi Kırabilir Miyiz?

Buna inanmayacaksınız, ancak android cep telefonunuzun kökleri ne olursa olsun inanmak zorundasınız, ancak yine de yalnızca telefonunuzdan WPS Güvenliği ile wifi kırabiliriz. Dolayısıyla, android akıllı telefonunuzdan WPA güvenlik wifi’yi kırmaya çalışıyorsanız, o zaman zamanınızı boşa harcıyorsunuz demektir. Şimdi, android akıllı telefonunuzdan neden wifi veya diğer yüksek güvenlikli wifi’leri kıramayacağınızı düşüneceksiniz? Bu yüzden ana nedeni, android’in cep telefonunda kablosuz kart izleme modunu desteklememesi veya WPA’yı monitör modu olmadan hackleyememenizdir. Umarım sorunuzun cevabını almışsınızdır, bir android cep telefonundan WPS güvenliği ile wifi güvenliğini nasıl kırabilirim? Daha sonra bunun hakkında daha fazla bilgi edinin, bir bilgisayardan WPA veya diğer yüksek güvenlikli wifi’leri nasıl hackleyeceğinizi görelim mi? Ve wifi kırma için tüm yöntemleri bize bildirin?

WiFi Şifresi Nasıl Hacklenir (Tüm Yöntemler)

Yukarıda, esas olarak wifi’de kaç çeşit wifi güvenliği kullanıldığını okumuş olmalısınız, şimdi burada size her tür güvenliği tek tek nasıl hackleyeceğinizi anlatıyoruz, bu yüzden bu haber içeriğini dikkatlice okuyun.

1. WEP Güvenliği

WEP, Kabloluya Eşdeğer Gizlilik anlamına gelir. Ve bu 1999’da icat edilen ilk wifi güvenliğidir ve kırılması çok kolaydır. Bir WEP Wifi’yi hacklemek istiyorsanız, şifresini bilgisayarınızdan, dizüstü bilgisayarınızdan ve Windows PC’nizden veya Kali Linux’tan kolayca kırabilirsiniz. Aircrack-ng, bu yazılımın adını duymuş olmalı ve yalnızca hem Windows + Linux için kullanılabilir. Bir Windows bilgisayar kullanıyorsanız, bu yazılımın yardımıyla herhangi bir WEP wifi’nin şifresini kolayca kırabilirsiniz. Ancak bu 4 ila 9 saat sürebilir. İşte Windows PC’de WEP Security ile WIFI Password Hack’in nasıl yapılacağına dair eksiksiz bir kılavuz.

2. WPA veya WPA2 Güvenliği

Şimdi WEP’den çok daha güçlü olan ve 2 formatı olan WPA güvenliğinden bahsediyoruz: WPA veya WPA2, bunlar da gelişmiş. Ancak aşağıda belirtilen 2 yöntemle de kırabilirsiniz.

  1. Sözlük Saldırısı veya Kelime Listesi Saldırısı.
  2. Fluxion saldırısı.

1 Kelime Listesi Saldırısı

Bunu Brute Force Attack, Dictionary Attack veya Word List Attack ile her üç isimde de biliyoruz, bu Hacker’da wifi ağınızdaki birçok şifre kombinasyonunu deniyor ve şifre eşleşirse wifi şifreniz kırılıyor. Bu tekniğe şifre tahmini de diyebilirsiniz. Artık herhangi bir wifi şifresini kaba kuvvet saldırısı ve kelime listesi saldırısı ile nasıl kırabileceğinizi biliyoruz. Android telefon hakkında konuşursam, android telefonunuzdan kaba kuvvet saldırısı gerçekleştirerek wifi şifresini kırabileceğiniz bazı uygulamalar var, ancak bunun için wifi sinyaliniz çok güçlü olmalı ve ayrıca çok zaman alabilir. ASLI’de android cep telefonundan kaba kuvvet saldırısı yapmanızı kesinlikle önermeyeceğim. Çünkü çok zamanınızı boşa harcayabilir ve başarılı olup olmayacağının garantisi yoktur. Bir bilgisayarınız veya dizüstü bilgisayarınız yoksa ve android telefonunuzla denemek istiyorsanız, Brute Force Attack’tan WiFi Password Hack nasıl yapılır? Tüm bilgileri burada. Şimdi bilgisayardan bahsediyoruz, iyi donanıma sahip bir bilgisayarınız veya dizüstü bilgisayarınız varsa, o zaman Kali Linux’tan gelen bir kelime listesi saldırısından herhangi bir wifi şifresini kolayca kırabilirsiniz.

2 Fluxion Saldırısı

Çocuklar, herhangi bir WPA veya WPA2 wifi’nin şifresini kırmanızı tavsiye ettiğim en iyi 2. yöntemdir.
Bunda kurbanın wifi bağlantısını kesen Ortadaki Adam Saldırısı kullanılır ve önünde şifresini girmesinin istendiği yeni bir sayfa açılır. Ve özel olan şey, kurbanın wifi’sinin doğru şifresini girmediği sürece yanlış şifre girerek bağlantı kurmasını sağlamamasıdır. Ve wifi şifresini girer girmez şifresi size gelir.

3. MAC Adresi Filtreleme

Beyler, her cihazın benzersiz bir MAC adresi olduğunu bilirsiniz. Ve bu MAC adresinin kendisinde wifi bağlantısı var, yani bir wifi ağına bağlı tüm cihazların o wifi ağının yöneticisi tarafından izin verilen benzersiz bir mac adresi var. Bağlı bir cihazın mac adresini bulur ve bunu cihazınızın mac adresiyle değiştirirseniz, o wifi ağına da bağlanabilirsiniz. İyi Haber şu ki, Kali Linux bağlı bir cihaz mac adresini otomatik olarak bulacaktır. Ardından cihazınızın mac adresini onunla değiştirebilirsiniz. Kali Linux’ta Aircrack-ng aracıyla Mac Filtreleme nasıl yapılır? Tam kılavuzu burada .

4. Gizli Ağ

Wifi ağınızı da gizleyebileceğinizi biliyor musunuz? Belki de size en yakın birkaç ücretsiz wifi mevcuttur, bu gizlidir ve yüksek güvenlikli wifi kesmek için zamanınızı boşa harcıyorsunuzdur.

5 WPS Etkin

Arkadaşlar, yukarıda da söylediğim gibi, android cep telefonunuzdan WPS Enable wifi’yi hackleyebileceğinizi, ancak bunun için o wifi’nin ağ gücü çok yüksek olmalıdır. WPS Tester Uygulamasını android cep telefonunuza yükledikten sonra açın ve Otomatik Bağlan’a tıklayın, ardından wifi sinyaliniz güçlüyse, otomatik bağlantı haline gelecektir.

Android Wifi Şifresi Nasıl Kırılır? (Wifi Şifre Kırıcı Apk)

Wifi şifresini cep telefonunuzdan kırmak istiyorsanız, bunun için güçlü bir wifi sinyaline sahip olmanız gerekir.

Gereksinim:
Android Telefon.
Wps Wpa Tester Uygulaması [ İndir ]
Wifi Sinyali Minimum % 60
Yukarıda belirtilen gereksinimleri tamamladıktan sonra, aşağıda verilen adımları izleyin.

Adım 1. Öncelikle, Android cep telefonunuzda Wps Wpa Tester Uygulamasını açın ve ardından yenile düğmesine tıklayın.

wifi-sifre-kirma-01 Wifi Şifre Kırma Nasıl Yapılır?

Adım 2. Şimdi önünüzde wifi sinyalini gösteren bir liste olacak.

Adım 3. Şimdi herhangi bir yeşil wifi seçin ve otomatik pin bağla’ya tıklayın.

wifi-sifre-kirma-02 Wifi Şifre Kırma Nasıl Yapılır?

Adım 4. Şimdi önünüze 2 seçenek gelecek KÖK ve KÖK YOK Android cep telefonunuz köklü ise, o zaman köke tıklayın veya kök üzerine tıklayın ve aramaya izin verin.

wifi-sifre-kirma-03 Wifi Şifre Kırma Nasıl Yapılır?

Adım 5. Artık Android cep telefonunuz otomatik olarak wifi ağına bağlanacaktır.

Yani, bu şekilde, herhangi bir WPS Enable wifi şifresini kolayca android akıllı telefonunuzdan kolayca kesebilirsiniz, umarım artık WIFI şifresini mobilden nasıl hackleyeceğinizi bileceksiniz?

Yani, bu, wifi hacklemenin üzerinde ayrıntılı bir kılavuz makalesiydi, umarız şimdi wifi şifre kırma ilgili tüm soruların cevaplanmış olacağını umuyoruz.

SSS

Wifi Şifre Kırma Programı

Haber içeriğinde bulunan wifi şifre kırma programı ile wifi ağının şifresini kırmayı deneyebilirsiniz.

Wifi Şifre Kırma Android Rootsuz

Wifi şifresini cep telefonunuzdan kırmak istiyorsanız, bunun için güçlü bir wifi sinyaline sahip olmanız gerekir. Buna sahipseniz haber içeriğinde verilen program üzerinden rootsuz olarak şifre kırma işlemini deneyebilirsiniz.

Komşu Wifi Kırma

Birçok kişi başkalarının internet şifrelerini ya da başka deyişle WiFi şifrelerini kırmak için uğraşıyor. Haber içeriğine bakarak inceleyebilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Instagram Şifre Kırma

Gündem 71 Teknoloji