Uysal Altundağ Kimdir?
Gündem 71 Editörü • 22 Ekim 2020 10:44
Uysal Altundağ Kimdir?

Türk Metal Sendikası Genel Başkan Yardımcısı Uysal Altundağ kimdir biyografisi bilgileri sizin için haberimizde paylaştık.

Uysal Altundağ kimdir biyografisini okumak için sayfayı aşağı kaydırın.

1976 yılında Kırıkkale’de doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Kırıkkale’de tamamladı. 1998 yılında Kırıkkale Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu Bilgisayar Programcılığı Bölümünü bitirdi.

Çalışma hayatına öğrencilik yıllarında başlayan Altundağ,  çeşitli işyerlerinde çalıştıktan sonra 1999 yılında Ankara’da Balıkçıoğlu Metal Mobilya işyerinde CNC Operatörü olarak işbaşı yaptı. Altundağ, 2003 yıllarının sonunda ise Gebze’de EMT Metal Pres A.Ş. işyerinde Pres Operatörü olarak çalışma hayatını devam ettirdi. Yine bu dönemde Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletme Bölümünü tamamladı.

Altundağ, 2005 yılında gerçekleştirilen Türk Metal Sendikası Gebze Dilovası Şubesi 1. Olağan Genel Kurulu’nda Şube Başkanlığı görevine seçildi. Altundağ, 2009 yılında gerçekleştirilen Gebze Dilovası Şubesi 2. Olağan Genel Kurulu’nda, 2012 yılında gerçekleştirilen Gebze Dilovası Şubesi 3. Olağan Genel Kurulu’nda ve son olarak da 2015 yılında gerçekleştirilen Gebze Dilovası Şubesi 4. Olağan Genel Kurulu’nda Şube Başkanlığı görevine yeniden seçildi.

Altundağ, 01-02 Ağustos 2015 tarihlerinde gerçekleştirilen, Türk Metal Sendikası 15. Olağan Genel Kurulu’nda Genel Mali Sekreterlik görevine seçildi.

Uysal Altundağ evli ve 3 çocuk babasıdır.

uysal-altundag-kimdir-turk-metal-sendikasi-2 Uysal Altundağ Kimdir?

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!