VK Video İndirme 2021
Gündem 71 Editörü • 18 Kasım 2020 01:17
VK Video İndirme 2021

VK Video İndirme, vk video indirici aramanıza gerek kalmadı. VKontakte video indirme için haber içeriğinde yer alan birbirinden kolay yöntemleri sizin için derledik.

VK VKontakte, Rus sosyal medya ve ağıdır. VK birçok dilde hizmet verse de daha çok Rusça konuşan topluluklar arasında kullanılmaktadır. VK kullanıcılarının birbirleriyle herkese açık veya özel bir şekilde mesajlaşmalarını, grup kurmalarını, sayfa oluşturmalarını, görsel, ses ve video paylaşmalarını, para göndermelerini, ödeme yapmalarını, ve tarayıcı temelli oyunlar oynamalarını mümkün kılar.

Vk.com, Videoları izlemek ve çevrimiçi müzik dinlemek için mükemmel bir yerdir. Temelde videoları yüklemek, paylaşmak ve görüntülemek için mükemmel bir platform olsa da bu videoları indirmek için bir seçenek sunmaz. Eğer Vk üzerinde daha önce bir videoyu indirmek isterseniz site üzerinde hiçbir buton ya da link size yardımcı olmayacaktır.

VK Video İndirme Nasıl Yapılır?

vk-video-indirme-nasil-yapilir-2 VK Video İndirme 2021

VK video indirmek için birbirinden kolay vk video indirici siteler ve yöntemleri okumak için sayfayı aşağı kaydırın..

Programsız Vk Video İndir

  1. Adım; Vk.com üzerinde bir videoyu görüntüleyin ve video URL’sini kopyalayın.

Öncelikle Vk.com’dan indirmek istediğiniz videoyu aramanız gerekiyor. Aradığınız videoyu bulduktan sonra, artık ihtiyacınız olan tek şey URL kutusundan / adres kutusundan URL’yi Kopyalamak / Kesmektir ( bir bilgisayarda CTRL + L tuş vuruşlarının kombinasyonuna basarak , URL vurgulanır ve bunu kolayca yapabilirsiniz. CTRL + C veya CTRL + X tuşlarına basarak URL’yi kopyalayın / kesin )

2. Adım; Vk video indirici site üzerinden videoyu indirin.

Kopyaladığınız vk video linkini aşağıda size verilen video indirici siteler listesi üzerinde bulunan alan üzerine yapıştırarak programsız bir şekilde vk üzerinden video indirmeyi tamamlayın.

VK Video indirici siteler listesi

https://9xbuddy.org/sites/vk

https://ummy.net/tr/vk-downloader

https://vkvid.download/

https://tr.savefrom.net/

Vk Video İndirme Programı Android Apk

vk-video-indirme-nasil-yapilir-3 VK Video İndirme 2021

Adından da anlaşılacağı gibi, bu, kullanıcıların vk videolarını indirmelerine yardımcı olmak için özel olarak tasarlanmış bir uygulamadır. Vk.com için Video İndirici, doğrudan Google Play Store’dan indirilebilen ve çok güvenli olan bir Android uygulamasıdır. Bu araçla, sevdiğiniz herhangi bir videoyu yalnızca üç adımda çevrimdışı görüntülemek için kaydedebilirsiniz. İşte nasıl yapılacağı:

  • Google Play Store’dan Vk video indirme uygulamasını (https://play.google.com/store/apps/details?id=smartapps38.vk.video.downloader&hl=tr) indirin ve yükleyin.
  • İndirmek istediğiniz vk.com videonuzu açın ve paylaş üzerine dokunun.
  • Gelen ekran üzerinden indiriciyi seçin ve indirmek istediğiniz video kalitesini seçin. Daha sonra otomatik olarak video indirme işlemi başlayacaktır.
  • İndirdikten sonra, tüm videolar Albüme kaydedilecektir, onu doğrudan açabilir, paylaşabilir veya silebilirsiniz.

Vk Video İndirme iOS

Vk.com üzerinde iOS işletim sistemli iPhone ve iPad gibi cihazlarınıza video indirmek için program yüklemenize gerek yoktur. Yukarıda size verilen vk video indirici sitelere cihazınızda yüklü olan Safari web tarayıcısı üzerinden erişerek vk.com üzerindeki video bağlantısını yapıştırarak aynı işlemleri uygulayın. Daha sonra video cihazınıza kaydedilmiş olacaktır.

Video Anlatım;

Sıkça Sorulan Sorular

Vk Videoları Nasıl İndirilir?

Vk.com üzerinde video indirmek için 2 farklı seçenek mevcuttur programsız ve program apk ile videoları kolaylıkla indirebilirsiniz.

Vk Video İndirme Programsız Nasıl Yapılır?

Vk.com üzerinden haber içeriğinde verilen video indirici siteler üzerinden videoları indirebilirsiniz.

Vk Video iOS iPhone Nasıl Yapılır?

Vk.com üzerinde iOS işletim sistemli cihazlar üzerinden videoları Safari web tarayıcısı aracılığıyla haber içeriğinde verilen video indirme siteleri ile indirebilirsiniz.

İlginizi çekebilecek diğer video indirme anlatımları;

YouTube Video İndir

Whatsapp Video İndir

Tiktok Video İndir

Pinterest Video İndir

Gündem 71 Teknoloji